Последние блоги

Публічний звіт МУМ за 2016-2017 роки

Протягом останніх двох років організація провела безліч різноманітних заходів, та реалізувала низку проектів спрямованих на патріотичне виховання молоді на засадах любові до України та її героїчного минулого.

Фінансування проектів було забезпечено за власні кошти Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодь України за майбутнє» отримані у якості членських внесків та благодійні пожертви підприємств та установ.

Зокрема, за означений період відбулися наступні акції:

«Хлопці з нашого двору» — патріотична програма спрямована на увіковічення молодих героїв України, що зі зброєю в руках боронять незалежність країни в АТО. Кількість залучених людей – 1000.

«Ми різні-ми рівні» — соціально-патріотичний проект спрямований на підтримку молодих людей з вадами здоров’я. В рамках проекту відбулося напрацювання взаємодії між державними і благодійними установами для покращення якості допомоги молодим людям. Кількість залучених людей – 1000.

Семінар по обміну «Україна – сильна і єдина». Під час семінару 60 учасників з усіх куточків України обмінювались досвідом розбудови держави, досвідом участі у громадському житті в своєму регіоні.

Також на протязі означеного періоду співробітники ГО «Молодь України за майбутнє» проводили майстер-класи для студентів і молоді по темі визначення професіональних здібностей і напрямку суспільної реалізації. Кількість залучених людей – 100.

Свої завдання ВМГО «Молодь України за майбутнє» бачить у всебічній підтримці молодих людей у розробці і здійсненні прогресивних ідей у різноманітних областях людської діяльності; захистові цільових економічних інтересів української молоді, сприянні вирішення її соціальних і побутових проблем, підвищенні суспільної, культурологічної і наукової активності молоді, а також у формуванні досвіду загальної міжнародної, політичної, ділової і гуманітарної діяльності української молоді.

Для реалізації своїх цілей і завдань в подальшому молодіжна організація планує працювати в таких напрямках: організація і проведення науково-практичних конференцій, «круглих столів», організація упорядженого дозвілля молоді, зокрема проведення конкурсів, фестивалів і інших культурно-масових заходів, організація зустрічей молодих людей з видатними вченими, політичними діячами, художниками, відомими підприємцями й ін.
comments powered by Disqus