Последние блоги

Виталию Запорожцу вынесли приговор - 14 лет заключение

«Ось, нарешті, можу трохи розповісти про сьогоднішній вирок Запорожцю», — пишет блогер bilozerska.

«Почалося зі свободівського маршу від Броварської прокуратури до суду, на який я не змогла потрапити. Прийшла вже на сам суд.

Під судом — сотні півтори людей, прапори, плакати, все більше і більше народу в футболках із Запорожцем.

Ментів просто неймовірна кількість, перегородили коридор, пускають до зали суду лише журналістів. Телекамер стільки, що дуже важко знайти місце для штативу, тому ставлю його попереду інших камер — добре, що він у мене нижчий за стандартні. Встановлюю камеру, присідаю біля неї навпочіпки. В результаті я була єдиною на весь зал людиною, яка не стояла, а сиділа, коли зачитували вирок. А що? Я такий суд не поважаю. Набагато більше поважаю роботу журналістів, і краще пошлю оту суддівську трійцю нафіг, ніж зіпсую кадр котромусь із колег.Коли один з відеооператорів (не навмисно, йому просто не було де стати), мертво закрив від мене Запорожця — довелося взагалі залізти всередину трибуни і знімати звідти. В результаті є повне відео зачитування вироку, дуже скоро я його викладу і раджу подивитися — там така нахабна і цинічна брехня, що волосся стає дибки.


Запорожець тримався надзвичайно мужньо. Не мовчав, поваги до суду не демонстрував, навпаки — голосно коментував кожну брехню судді Міхієнкової, а почувши цифру — 14 років, навіть на обличчі не змінився. Вона ж підвищувала голос, щоб його заглушити — марно. Взагалі, читала цей ганебний вирок таким дзвінким, поставленим голосом, з таким виразом, як школярі декламують вірші — ніби навмисно знущалася з усіх присутніх. Типу, ви тут пікетували, галасували, на столах стрибали — а буде так, як скажу я, істота у мантії. Було б чим пишатися — тим, що та, хто вирішує людські долі, тобто, просто в силу професії зобов’язана бути незалежною, отримує накази згори і змушена їх виконувати. Один такий суддя гірший за десяток убивць — не таких, як Запорожець, а справжніх», — сообщает bilozerska.
comments powered by Disqus