Последние блоги

«Відсіч» перша побіжить здавати вас "мусорам" - Анна Сінькова

5 червня 2012 відома організатор вуличних протестів, художниця Анна Сінькова в різкій формі засудила громадську організацію «Відсіч», які перешкоджали прориву міліцейського кордону по вулиці Грушевського.

Що я думаю про мирні зібрання
Ну як вам законопроект, звірюшки? Схавали? Ну тоді смачного!
Відкрию вам невеличку таємницю: у тому, що відбулося сьогодні у ВР і біля ВР винні не зловісні Колісніченко з Ківаловим. В цьому винна ваша пречудова опозиція.

Бо поки на чолі таких важливих акцій, як сьогоднішня будуть стояти переляканий жлоб Доній з його бандою маразматів і бронівєчком барикади (яким вони перекрили нормальний рух демонстрантам на опонентів), поки попереду ходитимуть вівці з відсічі, які перші ж здадуть вас мусорам і поки серед вас бродитимуть яценюки з кличками і турчиновими — ви будете хавати це лайно відрами.

Бо перші, коли ви намагатиметесь прорвати мусорський кордон і вломитися в цю лядську раду, аби розібратися особисто з кожним чмом, що так довго псувало вам життя — кричатимуть зі сцени, що ви провокатор.І якщо вас тикатимуть мордою в асфальт — жоден з них не прийде до вас на допомогу і не пустить жодного свого активіста, аби «не піддаватися на провокації. аби не уподібнюватися бандидам».
Другі — першими ж бігтимуть здавати вас мусорам (сьогоднішня і багато інших акцій підтверджують це).
А треті, замість воювати в раді всіми можливими силами і якщо треба -кістками лягти заради спасіння того, що важливо для більшості громадян — бродитимуть серед натовпу, торгуючи напудреними щами і роздаючи інтерв«юшки журналістикам.

А ще весь цей бидло-двіж не далеко пішов від дорогоцінної ПР. і поки ви як лох стоятимете під дощем, снігом, градом, гумовими кийками, кулями, вибухами… масовочці роздадуть по синьо-жовтій парасольці, аби не змокли і не попросили +10грн за годину на рило за такі незручності… масовщики роздаватимуть бабло не відходячи від мітингу. Три прапори в руки — ще +10грн на рило за кожен прапор… тому всі так і пересуваються.

А головне — жодна падла не вирішила роздати своїм людям синьо-жовті прапори. тільки масовці. тільки парасольки. тільки щоб заощадити гроші.

сьогодні всю ніч отримувала розсилки про те, що „готуються провокації, не піддавайтесь на провокації, не слухайтесь жодних підбурень“.

Досвід сьогоднішнього непровокативного зібрання показує, що ліпше мені бути паливом в пожежі революції, яке згниє в тюрмі. А ніж шаровою вівцею у неефективній непровокативній масовці Донія.
Найсумніше, що нам вдасться щось змінити в цій країні тільки в тому випадку, коли так думатиме кожен…

Ганна (лисиця) Сінькова
comments powered by Disqus