Последние блоги

Директору Винницкого Приватбанк Романа Шинкарёву набили морду

Я дуже хочу, щоб ось цю культурну скотину директора Вінницького Приват-банку Романа Шинкарьова показали по усім телеканалам та оприлюднили в усіх ЗМІ. Він створив ОПГ, яке відбирає в дітей квартири і примушує людей вішатися та викидатися з вікон.

Працює ціле злочинне угрупування до якого входять державні чиновники: свій представник виконавчої служби, свій прокурор, свій суддя, свій мент, свій представник з адміністрації по догляду за неповнолітніми, свій зламувач замків та охоронна фірма часів 90-их.
В даній ситуації родина Мігальчишиних в'язала 50 тисяч доларів, повернула згідно квитанцій 48 тисяч доларів, а директор Приват-банку сказав що вони мають ще один мільйон триста тисяч віддати, або відразу вісімсот тисяч гривень. Почувши що грошей не мають, кредит перепродали іншим особам.

О другій годині ночі працівниця Приват-банку Сидоренко Вікторія одягла двох шести річних хлопчиків-двійню і виставила за поріг, працівниця по догляду за неповнолітніми виконала свою функцію: пригрозила матері, що дітей зараз відвезуть до притулку, потім бандити схопили її за куртку і кинули дітям під ноги на східці. Діти без шапок, мама без грошей, телефону, сумок пішли пішки на вокзал, щоб хоч десь погрітися доки чоловік повернеться із заробіток.

А ось ця мерзота що на відео додумався мені сказати, що родина і копійки не заплатила банку, там за кадром я після таких слів кажу:

— Чим же ш тебе суку зараз наїбнути?
Побачила стілець, кинула йому в голову, стільець мабуть летів метрів шість, охорона перехопила його на лету. Кинула тій сукі другий стілець в голову, прикро що не влучила. Воно падло, таке жирне мало б в АТО на передовій своє геройство проявляти.

Викликав ментів, сказав, що я хотіла його вбити. Дала чітку ментам відповідь.
— Хто вам сказав, що я хотіла?

Я і зараз цього хочу. Це бажання мене не покидало. Нехай сука думає головою що робить, воно падло навіть своїх платіжок не визнає, каже що вони вже не дійсні.
Ненавиджу культурних аферистів.

Ірма Крат

comments powered by Disqus