Последние блоги

«Тіньові» понаднормові на відрядження… У Києві підприємство ухилилось від сплати податку з виділених працівникам 234 тисяч гривень добових

Нещодавно, при перевірці діяльності столичного підприємства, яке займається оптовою торгівлею будівельними матеріалами, спеціалістами Головного управління Міндоходів у м. Києві були виявлені порушення законодавства.

Перевірка зокрема показала, що товариство не в повній мірі утримало податок на доходи фізичних осіб зі сплачених сум власним працівникам. З’ясувалось, що, перебуваючи у відрядженнях в країнах Євросоюзу та до Сполучених Штатів Америки, працівники підприємства систематично надміру витрачали кошти, виплачені на відрядження, в результаті чого доходи працівників зросли на загальну суму 234 тисячі гривень, проте податок на доходи фізичних осіб з них не сплачувався.
З поміж іншого, у звітах за формою 1-ДФ, які подавались до податкової інспекції, були внесені до розрахунку не всі суми сплачені приватним підприємцям.

Внаслідок виявлених порушень законодавства товариству донараховано понад 40 тисяч гривень податку та штрафних санкцій, які були сплачені до бюджету у повному обсязі.
comments powered by Disqus