Последние блоги

В одному з кафе столиці виявлено 14 нелегальних працівників

Порушення законодавства були зафіксовані під час перевірки діяльності закладу громадського харчування у Голосіївському районі міста, яку проводили фахівці Головного управління Міндоходів у м. Києві. Підставою для її проведення, стала відсутність даних за формою 1-ДФ про кількість найманих працівників кафе, яке вже не перший рік існує та належить приватному підприємцю – громадянину Великобританії.

Так, в ході перевірки, працівники Міндоходів виявили, що чотирнадцятьом особам, неоформленим належним чином, було виплачено майже 300 тисяч гривень заробітної плати «в конверті» і, як результат, від бюджету було приховано близько 42 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб. Це засвідчили записи у вилученому зошиті, в якому велась «чорна бухгалтерія» закладу.

Як пояснила відповідальна за «фінансовий бік» діяльності працівниця, наймані робітники настільки часто змінювались на робочому місці, що офіційне укладання трудових відносин не мало сенсу. Жінка не змогла пригадати їх загальну чисельність, прізвища або суму виплаченої заробітної плати.

За результатами перевірки підприємцю було донараховано до сплати понад 52 тисячі гривень податку та штрафних санкцій, які доведеться сплатити до бюджету.
comments powered by Disqus