Последние блоги

За 5 місяців столичні Центри обслуговування платників податків надали 1,7 мільйона послуг

У січні-травні поточного року, у одинадцяти столичних Центрах обслуговування платників податків, до діяльності яких залучено 947 працівників Головного управління Міндоходів у м. Києві, платники податків та суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності отримали 1 мільйон 757 тисяч послуг.
Сервісне обслуговування суб’єктів бізнесу є пріоритетним завданням у роботі столичного управління Міністерства доходів і зборів України. Про необхідність функціонування такого сервісу свідчить постійне зростання кількості наданих у Центрах обслуговування адміністративних, консультаційних, інформаційних та інших послуг, необхідних для ведення бізнесу.

З початку року 73 % всіх наданих у Центрах обслуговування платників податків Києва послуг, що складає 1 мільйон 246 тисяч, стосувались податкової звітності, видачі реєстраційних номерів облікової картки платника податків, довідок та дозвільних документів; 13 %, або 215 тисяч послуг стосувались роз’яснень щодо сплати податку на прибуток, ПДВ, оподаткування фізосіб; більш ніж 35 тисяч, або 2 %, – це послуги з видачі ключів цифрового підпису.

Нагадаємо, всю інформацію про режим роботи Центрів обслуговування, місце їх розташування, контактні телефони та іншу інформацію розміщено на субсайті ГУ Міндоходів у м. Києві (www.kyiv.minrd.gov.ua).
comments powered by Disqus