Последние блоги

За півроку столичний бізнес позбавився 35 ліцензій за продаж алкоголю та цигарок неповнолітнім

Цю інформацію прокоментувала Голова ГУ Міндоходів у м. Києві Ірина Носачова. За її словами співробітники управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів у м. Києві зафіксували 43 порушення законодавства в частині продажу підакцизної групи товарів (алкогольні напої та тютюнові вироби) особам, які не досягли 18-річного віку. Підприємців оштрафовано на 292 тисячі гривень та позбавлено 19 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, а також 16 ліцензій – на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Територіальні органи Міндоходів міста Києва при підтримці міської влади проводять пропаганду здорового способу життя, а оперативні підроздили Міндоходів спільно із відділами кримінальної міліції у справах дітей ГУ МВС України у м. Києві та службою у справах дітей КМДА проводять необхідні профілактичні дії у межах цілодобових заходів «Діти вулиці», – зауважила Ірина Носачова.

Загалом, упродовж півроку фахівцями управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів у м. Києві проведено 212 перевірок суб’єктів господарювання та виявлено 311 порушень законодавства. Серед найтиповіших порушень фахівці Міндоходів столиці фіксують факти торгівлі алкогольними напоями за роздрібними цінами, нижчими від встановлених законодавством, тютюновими виробами – за цінами вищими від максимальних роздрібних цін; зберігання та реалізації підакцизної групи товарів без марок акцизного податку; реалізації вказаних товарів неповнолітнім; відсутності наочної інформації про заборону куріння; безліцензійної діяльності та інше.
comments powered by Disqus