Последние блоги

Налагодження партнерства і формування податкової культури

Керівники ДПІ у Голосіївському районі спільно з представниками районної державної адміністрації організували зустріч з бізнесом.

У зв’язку з нещодавнім об’єднанням податкової та митної служб в єдине Міністерство доходів і зборів, зросла необхідність інформувати громадян про місію, принципи та засади роботи новоутвореного відомства. З цієї нагоди керівники ДПІ Голосіївського району ГУ Міндоходів спільно з представниками Голосіївської районної у м. Києві державної адміністрації організували зустріч з представниками малого бізнесу.
Захід розпочався із вступного слова Першого заступника голови Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації Іванченка В.А. Він привітав усіх із професійним святом — Днем бухгалтера та побажав присутнім натхнення у професійній діяльності. Наголосив на тому, що на сьогоднішній день, дуже важлива співпраця представників бізнесу та органів Державної влади.
Про переваги, принципи та місію новоутвореного Міністерства розповіла Перший заступник начальника ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Воленшчак Н.А.
«Відтепер у відомстві функціонуватиме єдина загальна система адміністрування податків у супроводі уповноваженого центрального органу виконавчої влади – Міністерства доходів і зборів. У зв’язку із проведеними реформами функції адміністрування єдиного соціального внеску покладатимуться на Міністерство доходів і зборів», — зазначила Надія Антонівна.
А також ознайомила присутніх з підсумками роботи ДПІ Голосіївського району за перше півріччя.
В ході зустрічі гостро постало питання про зарплати «у конвертах». Це цілком закономірно, адже наразі проблемою детінізації економіки переймається не лише Міністерство доходів і зборів. Уряд Держави на чолі з Президентом приділяють особливу увагу перспективі повного виведення бізнесу із тіні. Ростислав Вікторович підкреслив, що новостворене Міністерство зосередить на собі формування та реалізацію державної податкової та митної політики в частині адміністрування податків і зборів, митних платежів, єдиного внеску, а також боротьбу з правопорушеннями у цих сферах. Також Він звернув увагу присутніх на законодавчі ініціативи Уряду направлені на розвиток малого бізнесу, що в результаті, створить сприятливий економічний клімат для наповнення бюджету нашої Держави.
«Ті результати, які ми сьогодні маємо – це значне досягнення у співпраці між податковою та платниками податків. Цифри, які ми бачимо – говорять самі за себе. А точніше говорять про рівень довіри між громадянами та Державою».
І на завершення, про результати роботи Центру обслуговування платників податків у Голосіївському районі та про переваги подачі звітності у електронному вигляді розповіла заступник начальника ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Карпенко Н.І. За її словами, кожна бізнес-особа має отримати ключ електронного цифрового підпису (ЕЦП). Перш за все – це зручно, надійно та швидко. І нагадала, що отримати ЕЦП можна абсолютно безкоштовно, у приміщенні ЦОППу, за адресою вул. Жилянська 23, кабінет 104.
Наприкінці зустрічі платники податків поставили запитання та отримали вичерпні відповіді від спеціалістів.
comments powered by Disqus