Последние блоги

Покращення інвестиційного клімату в державі

Працівники ДПІ у Голосіївському районі розповідають про вже реалізовані проекти та перспективи на майбутнє.

На виконання доручення Президента України Віктора Якуновича, спрямованого на поліпшення інвестиційного клімату в державі та налагодження постійного конструктивного діалогу державних органів із представниками бізнесу, Міністерство доходів і зборів України впровадило низку заходів, які максимально спрощують процес сплати податків і митних платежів.

«Довіра інвесторів – це соціальний капітал, який ми сподіваємося конвертувати в довгострокові вкладення в національну економіку. І довіра має базуватися на діалозі, на постійному спілкуванні, спільній роботі над правилами регулювання бізнес-діяльності в Україні. Адже створення кращого інвестиційного та бізнес-клімату – це спільна справа українського уряду та підприємців», — зазначив Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко в рамках Першої міжнародної бізнес-конференції ABC: Ukraine&Partners – 2013.

Враховуючи ці слова, можна впевнено сказати, що якісне перетворення бізнес-клімату держави є одним з найважливіших елементів стратегії роботи Міністерства. На сьогоднішній день продовжується створення сервісних центрів та запровадження низки електронних сервісів для полегшення процедури адміністрування податків.

Одним із таких сервісів є надання правової оцінки інвестиційних проектів на наявність податкових ризиків. Даний сервіс забезпечує інформаційну підтримку іноземним інвесторам щодо відповідності інвестиційного проекту законодавству України та механізму його оподаткування, податкових ризиків, наявності невідповідностей в правовому статусі контрагентів, а також перебування його в процедурах банкрутства, ліквідації або залученні в схемах мінімізації податкових зобов’язань.

Звернення підприємств з іноземними інвестиціями щодо проведення аналізу моделі господарської операції з контрагентами приймається Міністерством доходів і зборів України або Міжрегіональним головним управлінням Міндоходів — Центральним офісом з обслуговування великих платників.
comments powered by Disqus