Последние блоги

Відшкодування ПДВ в режимі «автомат» - дуже зручне та вигідне…

У першому півріччі столичні платники ПДВ отримали 400 мільйонів гривень автоматичного відшкодування

Порівняно з першим півріччям 2012 року столичні суб’єкти господарювання отримали відшкодування у автоматичному режимі на 331 мільйон гривень більше. Про це повідомила начальник Головного управління Міндоходів у м. Києві Ірина Носачова.

За словами Ірини Вікторівни, лише у червні критеріям автоматичного відшкодування податку на додану вартість відповідали 33 підприємства Києва, які отримали на свої рахунки 44 мільйони гривень.

Для отримання бюджетного відшкодування ПДВ у режимі «автомат», пунктом 200.19 Податкового кодексу України передбачено критерії, основні з яких: відсутність податкового боргу, відсутність процедури банкрутства у судовому порядку, середній рівень заробітної плати на підприємстві повинен у два з половиною рази перевищувати мінімальний встановлений законодавством рівень, чисельність працюючих має перевищувати 20 найманих осіб, підприємство повинно знаходитись за місцем реєстрації.

«Загалом, з початку року на розрахункові рахунки столичним платникам ПДВ відшкодовано 2 мільярди 818 мільйонів гривень податку», – зауважила Ірина Носачова.
comments powered by Disqus