Последние блоги

Вдруге за тиждень через аеропорт «Київ» (Жуляни) громадяни намагаються незаконно вивезти старовинний тульський самовар. Цього разу до Італії

Київською міжрегіональною митницею Міндоходів запротокольовано ще одне порушення митних правил при спробі вивезти старовинний тульський самовар без декларування та надання відповідного дозволу на його вивезення.

Під час митного контролю багажу пасажирів, що відлітали до Італії, в валізі нашої співвітчизниці київські митники Міндоходів виявили самовар з ознаками старовини. При детальному огляді на самоварі було виявлено клеймо однієї з найвідоміших тульських фабрик родини Баташевих, датоване 1906 роком.

Спробувавши вивезти старовинну річ «зеленим коридором», пасажирка тим самим порушила порядок його проходження.

Виправдовуючи вчинене нею порушення, жінка переконувала митників, що придбала самовар у звичайній сувенірній крамниці та не знала про діючі обмеження на його вивезення.

За виявленим фактом Київською міжрегіональною митницею Міндоходів порушено адміністративну справу за ст. 471 Митного кодексу України. Самовар вилучено. Матеріали будуть передані до суду, який і винесе рішення по суті. Порушник може понести покарання у вигляді накладення штрафу у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією товару.

Нагадаємо, тиждень тому, в аеропорту «Київ» (Жуляни) співробітники Міндоходів попередили спробу незаконно вивезти тульський самовар фабрики Баташевих до Німеччини. Самовар було вилучено, складено протокол про порушення митних правил.
comments powered by Disqus