Последние блоги

Через несплату податків столичним спрощенцям анульовано 1128 свідоцтв єдиного податку

У 2013 році територіальними органами Головного управління Міндоходів у м. Києві прийнято рішення про анулювання 1128 свідоцтв платника єдиного податку у зв’язку із несплатою податкового боргу.

Згідно з нормами Податкового кодексу, свідоцтво платника єдиного податку анулюється за рішенням органу державної податкової служби у разі несплати протягом двох послідовних кварталів податкового боргу, що виник у платника єдиного податку (абзац 3 пункту 299.15 статті 299 Податкового кодексу України).

Необхідно зазначити, що підрозділами Головного управління Міндоходів у м. Києві постійно проводиться робота по скороченню податкового боргу. Так, за результатами проведеної роботи лише протягом червня 2013 року податковий борг столичних підприємців по єдиному податку зменшився майже на 2 мільйони гривень.

Загалом, на сьогодні, на обліку в податкових інспекціях міста Києва перебувають 93,4 тисячі фізосіб-підприємців – платників єдиного податку. У першому півріччі 2013 року вони сплатили до бюджету 333,6 мільйонів гривень податку, що на 176 мільйонів гривень більше ніж у минулому році.
comments powered by Disqus