Последние блоги

У вантажі гуманітарної допомоги київські співробітники Міндоходів виявили суцільну підробку під торгові марки «NIKE», «PUMA» та «ADIDAS»

Співробітники Київської міжрегіональної митниці Міндоходів виявили майже 13 тис. пар контрафактного взуття відомих брендів «NIKE», «PUMA» та «ADIDAS», які в якості гуманітарної допомоги надійшли на адресу столичного благодійного фонду.

Вантаж гуманітараної допомоги надійшов із Китаю морським шляхом та був заявлений до митного оформлення в Київській міжрегіональній митниці Міндоходів як чоловічі кросівки. Інформації ані про торгову марку, ані про виробника в документах зазначено не було.

Під час митного огляду товару, на взутті митники виявили логотипи «NIKE», «PUMA» та «ADIDAS», які занесені до митного реєстру як об‘єкти права інтелектуальної власності та, відповідно, охороняються законом. На цій підставі митне оформлення було призупинене. Правовласників проінформовано про можливе порушення їх майнових прав та надано можливість відібрати зразки для проведення експертизи.

За результатами експертних досдіджень зразків, фахівцями було з‘ясовано, що це взуття є контрафактною продукцією.

На даний час товар вилучено на склад митниці. Триває протоколювання виявленого порушення митних правил.
comments powered by Disqus