Последние блоги

Офіційне звернення до органів Міндоходів – засіб вирішення нагальних питань

Одним із пріоритетних напрямків у роботі столичних органів Міндоходів є кваліфікований, неупереджений, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян з метою оперативного вирішення порушених питань, задоволення законних вимог заявника та забезпечення зворотного зв’язку органів влади з громадськістю.
За результатами роботи у січні — липні 2013 року до органів ГУ Міндоходів у м. Києві надійшло 808 письмових звернень, з них 764 заяви, 43 скарги та одна пропозиція, 31 звернення було сформоване колективно від 430 громадян.
У своїх зверненнях громадяни найчастіше інформують про ухилення від сплати податків несумлінних суб’єктів господарювання – 24% від загальної кількості звернень; порушують питання щодо сплати податку на доходи фізичних осіб – 15,3%, контрольно-перевірочної роботи столичних органів Міндоходів – 14,6%.
Згідно із затвердженими графіками у органах Міндоходів міста Києва керівниками та посадовими особами проводиться особистий прийом громадян. У січні – липні 2013 року проведено 222 особистих прийоми із залученням посадових осіб відповідних структурних підрозділів для одержання інформації та повного вирішення питань заявника. Найбільше під час особистих прийомів громадян цікавили питання з адміністрування податку на додану вартість – 32 звернення, питань щодо проведення контрольно-перевірочної роботи – 44 та реєстрації і обліку платників податків – 46 звернень.
Також робота за цим напрямком проводиться Київською міжрегіональною митницею Міндоходів. За 7 місяців 2013 року до столичної митниці надійшло 34 письмових звернення громадян, у тому числі 32 заяви та 2 скарги. Переважно питання стосувалися переміщення товарів через митний кордон (15) та роз’яснень митного законодавства (5). За цей період до керівництва митниці на особистий прийом звернулося 14 громадян.
Усі звернення, які поступили до столичних органів Міндоходів розглянуті, опрацьовані та на них надані відповіді згідно з чинним законодавством.
Необхідну інформацію щодо проведення особистого прийому громадян розміщено на інформаційних стендах органів Міндоходів столиці та на субсайті ГУ Міндоходів у м. Києві.
comments powered by Disqus