Последние блоги

Помилка банку могла би дорого коштувати громадянину…

Але, отримуючи інформацію за формою 1 – ДФ, працівники Міндоходів
її ретельно перевіряють

Так, у звіті за формою 1-ДФ, який один зі столичних банків подав до органів Міндоходів, зазначалось, що громадянин Р. отримав дохід, як додаткове благо в сумі 4 мільйони 579 тисяч гривень. Киянина запросили до територіального органу Міндоходів у м. Києві подати декларацію про майновий стан і доходи. Чоловіку необхідно було задекларувати отриманий дохід та сплатити податок на доходи фізичних осіб в сумі 778 тисяч гривень.

Проте, при перевірці отриманої інформації, спеціалісти Міндоходів з’ясували, що у податковій звітності банком була припущена помилка. Працівники банку помилково віднесли в дохід громадянина суму погашення кредиту, отриманого ним за рахунок продажу власної нерухомості, взятої банком під заставу. Адже, відповідно до норм Податкового кодексу України, ця операція не формує доходу, який підлягає оподаткуванню.

Чоловік був приємно вражений, оскільки він безпосередньо зіткнувся з ситуацією, коли працівники Міндоходів з’ясовують істину та роз’яснюють, що в бюджет сплачуються лише ті податки, які необхідно сплачувати згідно з Податковим кодексом та по яким виникають податкові зобов’язання відповідно до норм законодавства.

За подання звітності з недостовірними відомостями столичному банку доведеться сплатити штрафні санкції.
comments powered by Disqus