Последние блоги

В тестовому режимі запрацював сервіс «Електронний кабінет платника податків»

Головне управління Міндоходів у м. Києві повідомляє, що в тестовому режимі запрацював новий сервіс “Електронний кабінет платника податків”.

На даний час розпочали роботу два сервіси: „Податкова звітність” і „Розрахунки з бюджетом”.
Сервіс „Податкова звітність” забезпечує платникам можливість електронного декларування в режимі он-лайн.

Сервіс „Розрахунки з бюджетом” надає платникам доступ до інформації про стан їх розрахунків з бюджетом і, зокрема, до інформації про заборгованість зі сплати податків.
Для тестування необхідно зайти на сервіс “Електронний кабінет платника податків” за посиланням knp.minrd.gov.ua.

На сайті є меню з трьома пунктами: „Головна” – перехід на головну сторінку сайту;
„Допомога” – сторінка допомоги, яку потрібно уважно прочитати перед тим, як увійтив наступне меню;
„Вхід у кабінет платника” – сторінка кабінету.

У зв’язку з тим що не всі сертифікаційні центри перейшли на новий стандарт сертифікатів, для роботи із сервісом „Електронний кабінет платника податків” потрібно отримати безкоштовні ключі електронного цифрового підпису керівника, бухгалтера та печатки підприємства в Акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів.

Усю необхідну інформацію з цього питання розміщено за посиланням: knp.cskidd.gov.ua.
У подальшому ці ключі можна використовувати, замість існуючих на сьогодні, для відправлення звітності до Міндоходів України, Пенсійного фонду України.

У майбутньому можливості „Електронного кабінету платника податків” будуть розширюватися. Так, наприклад платники зможуть переглядати документи, видані органами Міндоходів, формувати та заповнювати платіжні документи щодо сплати податків, розраховувати пеню, подавати заяву на реєстрацію платником окремих податків, отримувати консультаційні послуги тощо.
comments powered by Disqus