Последние блоги

На одному з підприємств столиці виявили 23-ох «трудових нелегалів», які виготовляли солодощі

Як відомо, фахівці Головного управління Міндоходів у м. Києві проводять заходи, що дають змогу виявити суб’єктів господарювання, які використовують працю найманих осіб без належного оформлення, а також розбіжності щодо рівня оплати праці робітників. Зокрема в Інтернеті систематично перевіряються оголошення сайтів рекрутингових компаній щодо аналізу ринку оплати праці підприємствами Києва.

Так, нещодавно, за результатами вищезазначених заходів працівники Міндоходів з’ясували, що на одному з кондитерських підприємств Дарницького району Києва тривалий час проводиться набір значної кількості працівників на виробництво солодощів. Проте, за податковими звітами цього підприємства, на виробництві кондитерських виробів була задіяна досить невелика кількість працівників.

В ході перевірки дотримання законодавства стосовно працевлаштування громадян на вказаному підприємстві, було виявлено 23 неоформлені наймані працівники, які отримували заробітну плату «в конверті».

За результатами перевірки кондитерському підприємству було додатково нараховано понад 16 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та штрафних санкцій, які наразі надійшли до бюджету у повному обсязі.

Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, у випадку порушень трудових прав працівників (неоформлені трудові відносини, виплата зарплати в розмірі, меншому встановленого законодавством рівня, виплата зарплати в «конвертах») у Києві можна звернутись до відповідних підрозділів столичного управління Міндоходів за телефонами:

– ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві — 591-61-76;
– ДПІ у Дарницькому районі ГУ Міндоходів у м. Києві — 596-60-44;
– ДПІ у Деснянському районі ГУ Міндоходів у м. Києві — 591-65-19;
– ДПІ у Дніпровському районі ГУ Міндоходів у м. Києві — 292-14-08;
– ДПІ у Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві — 411-38-77;
– ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві — 201-12-03;
– ДПІ у Подільському районі ГУ Міндоходів у м. Києві — 425-81-67;
– ДПІ у Святошинському районі ГУ Міндоходів у м. Києві — 591-62-13;
– ДПІ у Солом’янському районі ГУ Міндоходів у м. Києві — 244-81-31;
– ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві — 238-02-66;
– Головного управління Міндоходів у м. Києві — 236-16-63.
comments powered by Disqus