Последние блоги

Переклеювати акцизні марки не потрібно

Електронна звітність – до розвитку через новітні технології!

Не секрет, що подання звітності в електронному вигляді дозволяє скоротити до мінімуму персональне спілкування платників податків з працівниками органів Міндоходів, зекономити робочий час платників, а також їх кошти на придбання бланків звітних документів, автоматизувати прийняття та обробку податкової звітності, скоротити терміни на проведення перевірок тощо.

Щоб переконати суб’єктів підприємницької діяльності у перевагах електронного звітування фахівці Головного управління Міндоходів у м. Києві проводять різноманітні заходи, серед яких розповсюдження власноруч розроблених брошур та листівок на вулицях міста Києва. Окрім цього, за сприяння Київської міської державної адміністрації, на біл-бордах та сіті-лайтах столичним управлінням Міндоходів розповсюджується продукція соціального спрямування щодо електронної звітності та електронного цифрового підпису.

Таким чином, у відомстві сподіваються, що, завдяки наочній агітації, представники бізнесу відчують переваги та перейдуть до звітування через мережу Інтернет.

Необхідно зазначити, що у серпні 2013 року клієнтами столичних пунктів реєстрації Акредитованого центру сертифікації ключів стали 2390 фізичних та 1345 юридичних особи. Щоб надсилати звітність в електронному вигляді, платники податків отримали 6,4 тисячі ключів цифрового підпису. Загалом, за 8 місяців поточного року столичними клієнтами Акредитованого центру стали майже 42 тисячі осіб, а саме: 29 тисяч фізичних та майже 13 тисяч юридичних осіб, які отримали 65,6 тисяч сертифікатів.

Нагадаємо телефони відокремлених пунктів реєстрації користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів у районних ДПІ міста Києва:
— ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – 591-61-30;
— ДПІ у Дарницькому районі ГУ Міндоходів у м. Києві – 596-60-05;
— ДПІ у Деснянському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – 530-04-61;
— ДПІ у Дніпровському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – 296-75-66;
— ДПІ у Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – 464-05-27;
— ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – 201-89-03;
— ДПІ у Подільському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – 417-80-21;
— ДПІ у Святошинському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – 452-35-36;
— ДПІ у Солом’янському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – 245-91-52;
— ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – 238-02-29.
comments powered by Disqus