Последние блоги

ЄС - ДОРОГА У МАЙБУТНЄ

Досі не згасає рух у підтримку ЄС! Схоже питання про асоціацію з ЄС надзвичайно хвилює абсолютного кожного киянина та мешканців інших областей України. Кожен українець хвилюється за своє майбутнє та майбутнє наступних поколінь. Неймовірно, але вже майже пройшов четвертий день руху, а народ на Майдані не втрачає запалу!
О 12:00 розпочався студентський страйк навпроти головного корпусу КНУ ім. Шевченка, маршрут котрого проляг від червоного корпусу КНУ до Майдану. Приблизно 15 тисяч студентів з 12 київських університетів страйкують на Майдані під гаслом «Україна — це Європа», а перехожі щиро підтримують студентів оплесками та криками. Більш того українці щиро вірять у те, що Асоціація з ЄС — це крок у справжнє європейське майбутнє:

— " Чому ви прийшли на цей захід?"
— людина 1: «Тому, що я хочу жити в європейській державі, у ЄС».
— людина 2: «Моя точка зору точно збігається з тією, що тут зараз відстоюється — це направлення на Європейський Союз! Просто я хочу кращого майбутнього якщо вже не для себе, то хоча б заради своїх дітей.»

— «Як ви вважаєте, чим життя у ЄС буде кращим аніж зараз?»
— людина 1:
«Перш за все рівнем життя! Також виконанням законодавства. Це перспектива у всіх відношеннях. Найголовніше — майбутнє моїх дітей. Для молодих людей це отримання роботи, отримання освіти, гідного рівня життя.»
— людина 2: «Ви тільки подивіться на життя у Європі! Це велика різниця між тим, що є у нас. Хочеться жити так, як живуть люди у Європі. Та я не думаю, що буде легко, адже багато чого треба „переламати“. Менталітет у першу чергу, але це можливо, це реально і це краще ніж те, що ми маємо зараз».
— людина 3: «Найголовніше — зміна влади! Зміна устрою!»

— «Вам не подобається нинішня влада?»
— людина 2:
«Звісно ж ні! Якби влада нас влаштовувала, то ми б зараз тут не стояли. Це абсурд!»
— людина 3: «Не подобається! А вам подобається?! Перш за все корупція! Збагачення кишень лише певних верств, а звідси витікає бідність народу».

— «Сьогодні Ви прийшли від опозиції, саме від „Батьківщини“. Гадаєте об'єднана опозиція зможе змінити ситуацію та вивести народ до ЄС?»
— людина 1: " Навіть якщо ми не були б у «Батьківщині», то все- одно прийшли б! Я дуже засмучений, що зараз немає Юлії Володимирівни. Саме під її керівництвом це було б ефективно, були б реальні якісь кроки. Не було б зараз такого мітинга, що люди зібрались та розійшлись. Стояли б вже намети на Майдані та люди були б організовані. А поки все це політичні ігри".
comments powered by Disqus