Последние блоги

Правозахисники закликають Володимира Зеленського негайно втрутитись у ситуацію з катуванням ув’язнених.

Громадськість вимагає зупинити беззаконня та катування засуджених в українських колоніях, через що відбулися нещодавні «бунти».У п’ятницю, 17 січня 2020 р. в агенції «Укрінформ» відбулася резонансна прес-конференція, яка викрила проблему масового катування засуджених в українських СІЗО і колоніях.
Метою прес-конференції було привернення уваги ЗМІ та вищого керівництва Держави до проблем пенітенціарної системи, особливо — щодо жорстоких порушень прав людини в місцях позбавлення волі.
Журналістам повідомили настільки кричущі й ганебні факти, оприлюднення яких на міжнародному рівні може поставити Україну у дуже незручне становище…

Див. відео з прес-конференції:


Зокрема головну увагу було присвячено подіям в Олексіївській виправній колонії №25, Кропивницькому СІЗО та Бердянській виправній колонії №77. Під час прес-конференції колишні засуджені, в’язні розповіли про катування, які вони пережили — їх били по різним частинам тіла, прив’язували скотчем до ліжка, душили за допомогою пакета на голові, робили «розтяжку», катували електричним струмом, гвалтували тощо.

Учасниками прес-конференції були: Олег Цвілий – Голова громадської організації «Альянс Української Єдності», Віктор Колбанцев–адвокат, Сергій Ларін– колишній засуджений Олексіївської виправної колонії №25, Антон Соломко– колишній засуджений Бердянської виправної колонії №77, Ярослав Бублик (заочно) – колишній ув’язнений Кропивницького СІЗО, Артем Панін – колишній в’язень, брат воїна АТО, якого зґвалтували в Бердянській виправній колонії.

Змінюються керівники тюремного відомства, при цьому не змінюється парадигма ставлення до в’язнів. Досі пенітенціарна система діє з використанням радянських каральних методів. З радянських часів працюють династії тюремників на керівних посадах, які блокують реформування системи хоча б відповідно до мінімальних міжнародних стандартів.

Учасники прес-конференції розповіли:

Голова Громадської організації «Альянс Української Єдності» Олег Цвілий повідомив, що на адресу громадської організації «Альянс Української Єдності» останнім часом почастішали звернення про катування, масове побиття, приниження честі і гідності в’язнів, вимагання неправомірної вигоди від родичів, переведення засуджених в інші колонії, застосування бійців спецпідрозділів груп швидкого реагування (ГШР) для залякування, приниження і масового побиття в’язнів.« Саме таку практику системного побиття, залякування через бійців ГШР запроваджують на територію всієї України, розказав правозахисник.

У нас зародилася така тенденція, що майже постійно, після того, як будь-які правозахисники заявляють, що бійці ГШР або адміністрація колонії перевищують повноваження та порушують права людини, зі сторони Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби ідуть звинувачення в бік правозахисників, що краще б Ви займалися дитячими будинками або будинками для людей похилого віку, а тут в тюрмі сидять злочинці і немає чого сюди лізти. Мабуть адміністрація колонії забула, що далеко не всі там злочинці, багато сидить, взагалі, без доказаної провини і не всі в тюрмі кримінальники та покидьки», — впевнений О. Цвілий.

Нещодавно, 18-22 грудня в Кропивницьке СІЗО ввели бійців ГШР, які масово побили всіх в’язнів. На мою думку, ситуація яка трапилась в СІЗО навмисно спровокована і готувалась заздалегідь. В ході обстеження підтвердилися факти, що при проведенні заходів щодо стабілізації ситуації перевищувались повноваження з боку працівників груп швидкого реагування, зокрема застосовувався скотч для фіксації ув’язнених, заходи фізичного впливу щодо людей з інвалідністю та неповнолітніх. У 82-х ув’язнених зафіксовані тілесні ушкодження. Наразі ведеться слідство.
Наприклад, Ярослав Бублик, депутат міської ради від партії БПП, який опинився в СІЗО, і є вже колишнім ув’язнений, який звільнився після подій, розповів:

«В камери закидали шумові гранати, заливали камеру чимось схожим на газ, деякі люди стояли на «продолі» (коридор) по ним почали стріляти з помпових рушниць і просто забивати. Коли забивали людей, решта бійців починали стукати кийками по щитках, щоб нікому не було чутно. 07.01.2020, на Різдво заходить людина в масці і каже мені «повернись», потім питає «чого ти не побритий?», я йому пояснив, що брився вчора, але у мене дуже швидко відростає щетина, і так як я віруюча людина, а сьогодні Різдво, тому я не побритий. Але тебе ніхто не слухає, заламується рука і починають бити. Перші дні медиків до нас не допускали взагалі. Там повністю стабільна ситуація, який надзвичайний стан? Я думаю, що до цього готувались.»

«Там їх просто забили, там нікого «образно» живих звісно не залишилось, їх побили так, що вони не могли прийти в себе. Були такі камери, які були всі в крові і сечі, вони там не могли спати або вставати, там просто забивали людей так, що організм не витримував».

Після подій в Кропивницькому СІЗО вже на початку року другого і третього січня адвокати ХПГ зафіксували в Олексіївській колонії №25 чимало свідчень про тортури і нелюдське поводження, зокрема і у Сергія Ларіна: зґвалтування, побиття, понаднормову і безоплатну працю. Крім того, люди скаржилися, що адміністрація закладу через добровільних помічників постійно вимагає у засуджених гроші.

Вночі 8 січня до колонії ввели групу швидкого реагування та територіальне воєнізоване формування для начебто «попередження бунту». В результаті бійці побили всіх, хто скаржився.

11 січня представник Офісу Омбудсмана заявив про те, що зафіксував 22 засуджених з тілесними ушкодженнями, на одному з них, через катування якого і стався конфлікт, були завдані опіки в області сідниць та анального отвору.

Як зазначив Сергій Ларін, який звільнився з Олексіївської виправної колонії №25 9 січня 2019 року: «о 3-й годині ночі 8 січня бійці ГШР в масках в повному бойовому спорядженні витягли мене та інших засуджених в одних трусах — одягтися не дали. Нас поклали обличчям в підлогу, завели руки за спину та наділи кайданки або зв’язали, і потягли до штабу. Частина засуджених пробула на вулиці більше години (температура повітря мінус 3 по Цельсію). В штабі мене та інших засуджених примусили повзти на животі по сходах на вищі поверхи – другий, третій і четвертий, деяких при цьому жорстоко били. Як у мене, так і інших засуджених сильно обідрані лікті, коліна та живіт. В такому стані засуджених протримали з 3 години ночі до обіду. Били в першу чергу тих, хто скаржився працівникам ХПГ 3 січня. 22 засуджених, до яких застосовували спецзасоби, примусили написати пояснювальні записки, що вони чинили опір та перешкоджали обшуку, і тому проти них була застосована фізична сила і спецзасоби, і що вони не мають претензій. Після цього засуджених, яких примусили писати пояснення, перевели до інших харківських колоній, а мене звільнили. Проте в медичній частині колонії залишилося багато побитих».

«Окремо хочу сказати про Бердянську виправну колонію (БВК-77), зауважив Одег Цвілий. — Цією колонією ми займаємося ще з початку 2019 року, після того, як до нас звернулися родичі засуджених та розповіли про знущання над їхніми рідними. Представники громадськості, разом із журналістами, відвідали Бердянську колонію та зустрілись із засудженими. Деяких вдалось знайти в СІЗО інших міст. З пояснень родичів та в’язнів вдалось з’ясувати, що в колонії систематично катують новоприбулих засуджених. Прямо в карантині їх можуть зв’язувати на кілька днів, бити по кілька разів на день, змушувати голими на морозі виконувати фізичні вправи. За «безпечне» перебування в колонії з родичів засуджених вимагають чималі гроші.
Як розповів Артем Панін – колишній в’язень, брат воїна АТО Олесандра, якого зґвалтували в Бердянській виправній колонії:
«Ми з братом служили в зоні ООС, ще під час служби Сашко та я разом з іншими військовослужбовцями отримали наказ командира, за яким ми затримати сепаратиста та передали його представникам контррозвідки. Далі сумлінно відслуживши отримали Орден «За мужність». Але, як виявилося, по нас велося слідство за незаконне позбавлення волі. Олександра та мене засудили до трьох років ув’язнення. Мого брата відправили відбувати покарання у Бердянську виправну колонію №77, звідки він повернувся психічно хворою людиною. Він, як і багато інших ув’язнених, пройшов процедуру “переходу в касту опущених”. Його зґвалтували, а потім відправили до Вільнянської психіатричної лікарні №20, де його закололи психотропними препаратами. Звільнившись звідти, на даний час він продовжує знаходитись в дуже важкому психологічному стані.»

Нещодавно відбулася прем’єра документального фільму Влада Сидоренка та Сергія Дідковського – «Зона-77». В цій стрічці більш детально розповідається про Бердянську виправну колонію і про всі жахіття, які в ній відбуваються. Бердянська виправна колонія №77 одна з найстрашніших, найжорстокіших, найкривавіших колоній України. Одна з найкорумпованіших систем України, яка десятиліттями не змінювалася, де створене та продовжує існувати рабство, насильство над людьми, приниження честі, гідності і дискримінація в системному вимірі.

Як повідомили Антон Соломко та Едуард Іванов (останній звільнився 11 січня 2020 року), які є колишніми засудженими Бердянської виправної колонії №77. Вони навіть під загрозою свого життя, не побоялися сказати все на камеру:

«Нас прив’язували на ніч, і ми мочилися під себе, тому що не могли потрапити в туалет. Нам заганяли голки в руки і штурляли голки в пісок, щоб було зараження. З нас та наших родичів вимагали гроші. І це фактично працює як конвеєр».

На часі після виходу стрічки Антону Соломці продовжують погрожувати. По фактам виявлених злочинів в Бердянський ВК №77 ДБР м. Мелітополя було порушено низку кримінальних проваджень, які були об’єднані в одне кримінальне провадження № 42019081120000015 за ч. 2 ст. 127, ч. 2 ст. 189, ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 365 КК України. Натомість, слідчий Мелітопольського ДБР нещодавно закрив кримінальне провадження в частині 2 ст. 364 КК України, вказавши на те, що не побачив складу злочину в діях працівників Бердянської виправної колонії.

За останні півроку працівники ДУ «Бердянська виправна колонія №77», продовжуючи приховувати свої злочинні дії на території установи, повторно, а саме 7 разів, не допустили до установи помічника народного депутата України, члена громадської ради при Міністерстві юстиції України, разом з журналістами та лікарем. Свої дії, а саме не допуск до установи, адміністрація колонії, разом з керівником установи Чукіним М., пояснюють тим, що у моніторингової групи не вистачає документів. На питання помічника народного депутата до адміністрації колонії, яких саме не вистачає документів, працівники колонії не можуть відповісти.

Правозахисники та колишні засуджені закликають вище керівництво Держави, та особисто президента Володимира Зеленського, звернути увагу на тотальне порушення прав людини в місцях позбавлення волі, та зробити все можливе, щоб припинити тортури над в’язнями. Така ситуація не може продовжуватись, бо ризикує перерости у всеукраїнське повстання в’язнів за свої права.

Адвокат Вадим Чунжин: «В Києві переплата за сезон опалення з одного будинку подекуди досягає 1 500 000 гривень!»

Останні кілька років мешканці столиці були шоковані стрімким зростанням тарифів на житлово-комунальні послуги. Найбільше зросли тарифи на опалення.
Якщо в питаннях вивозу сміття, електроенергії, споживання гарячої\холодної води, попри намагання відповідних служб і компаній здерти з мешканців якомога більше, все ж можна побачити більш-менш зрозумілі єдині норми розрахунку сум. То у питаннях опалення житлових/нежитлових приміщень, що становлять левову частку витрат будинків і ОСББ в холодний період, єдина схема, єдині справедливі параметри для нарахування наразі фактично відсутні або не застосовуються. Це дозволяє енергетичним компаніям нараховувати грабіжницькі суми та наживатися на тому, що люди, здебільшого, не можуть проконтролювати, спростувати, розібратися в нюансах і аргументовано представити іншу сторону.

Взагалі, у цій сфері мешканці будинків майже повністю беззахисні і залежать від «випадкових факторів», вправності і юридичної обізнаності голів ОСББ, а також доброчесності і професіоналізму керівництва обслуговуючих фірм. Хаос і непорозуміння створюють також відсутність єдиних трактувань лічильних приладів, принципів їх встановлення, взяття на облік, тощо. Якби там не було, попри те, що хтось готовий оплачувати будь-які суми, що приходять у квитанціях, все більше людей розуміють, що диявольські суми за опалення можна і треба оскаржувати в судовому порядку. Як це зробили мешканці будинку по вул. Героїв Сталінграда, 16-д.
Інформаційна агенція «Укрпрес-Інфо» проводить власне розслідування по цій темі. Ми направили ряд запитів у профільні організації, Київраду, з метою отримати офіційні роз’яснення по низці спірних та незрозумілих питань. Це допоможе зрозуміти де, як і в чому криється «диявол обкрадання», і як можна його підкорити і домогтися справедливих, обґрунтованих тарифів на опалення та інші комунальні послуги.

Адвокат Вадим Чунжин, який зараз веде цю справу з мешканцями будинку на Героїв Сталінграду, 16-д розказав, які основні проблеми виникають на шляху відновлення справедливості.


Адвокат Вадим Чунжин

— Дуже непросто вести справу, коли в мешканців будинків немає спільної позиції, навіть в окремій ініціативній групі. Але намагаємося все ж таки знаходити компроміси заради спільного блага. Також відчуваю серйозну протидію зі сторони певних зацікавлених сторін, — розповів адвокат.

Правник також відмітив, що дуже важко впливати на загальнодержавну тарифну політику і судитися з державними монополістами. Але, на його переконання, можна успішно протистояти грабуванню на території одного, або низки будинків/ОСББ, які знаходяться в одному місці і можуть виступати єдиним фронтом. Головне — об’єднуватись і діяти рішуче.

«Зараз монополісти разом із поплічниками користуються тим, що люди не можуть самостійно зрозуміти, чи законно їм виставляють такі величезні рахунки. Навіть у масштабах одного будинку – це величезні суми, що вже казати, про весь Київ! Та якщо ми доведемо, що більшість сум в цих будинках нараховані незаконно, хтось втратить дуже великий доход. Звичайно, це багатьом може не подобатись. Ці сили можуть наймати впливові юридичні фірми, які будуть всіляко заплутувати мешканців, вносити розлад у їх лави. Але я впевнений, що ми неодмінно доведемо правоту мешканців юридично, і доб’ємось встановлення нових, справедливих тарифів. Тим більше, люди втомились від тарифного свавілля, і готові об’єднуватись і боротись за свої права», — вважає адвокат.

Він зазначив, що наразі дуже непросто отримувати легітимні документи і експертні висновки, на підставі яких суд потім може виносити справедливе рішення, бо дуже часто їх видають ті ж самі структури, які стоять за підняттям тарифів і пограбуванням людей.

«Але, дякуючи співпраці з журналістами, які зі своєї сторони розслідують ці питання, ми можемо отримувати неспростовні докази, і готувати до суду міцну платформу, яка має стати базою для досягнення справедливості, встановлення обґрунтованої платні за опалення.

Наприклад, ми підрахували, що мешканці будинку 16-д по вулиці Героїв Сталінграда, лише за один опалювальний сезон переплачують близько півтора мільйони гривень! Ці гроші можна було б спрямувати на утеплення, ремонт, озеленення, та хоч розігрувати у щорічну лотерею для членів ОСББ)) — на користь усім мешканцям!», — говорить юрист.

Вадим Чунжин також розповів, що справа з будинком на Оболоні — це лише початок великого процесу, який може потягнути на своєрідну «тарифну революцію». Він сподівається, що нова влада, яка декларує відкритість та чесніть, не буде чинити опір у намаганні людей добитися справедливості, а, навпаки, підтримає цю ініціативу!

«Звичайно, маємо надію, що нова Верховна Рада, а потім і Київрада, будуть зовсім по-іншому дивитись на ці питання. Зі своєї сторони, ми вже робимо все можливе, щоб всі зміни відбувались у правовому полі. Ми почали велику справу і відкриті для співпраці з іншими будинками! Чим більше будинків підтримають наші позови, тим легше буде досягти мети, тим сильніше буде наша спільна позиція», — підсумував адвокат.

Редакція «Укрпрес-Інфо» продовжує власне розслідування і буде слідкувати за розвитком ситуації та інформувати читачів про хід справи.

Расхитительница электроэнергии Светлана Кузьминская не является в уголовный суд, надеясь пройти в Раду (ВИДЕО)

Напомним, что некоторое время назад, редакции стало известно, что в черкасском регионе развивается драматическая сага с элементами фарса. Малоизвестная жительница Луганской области, волею судьбы, вдруг стала зажиточной бизнес-вумен, разделив постель и не только с известным аферистом Дмитрием Крючковым. Эта незаурядная парочка, во времена Порошенко прославилась самым наглым и беспринципным разворовыванием денег энергосистем Украины, чудом оставшихся в собственности государства.
С учетом покровителей этой схемы, в лице прошлого Гаранта сотоварищи, больше двух миллиардов гривен исчезли с расчётных счетов многих Облэнего страны. А это наши с вами деньги «за свет», которые мы бережно перечисляем каждый месяц. Понятно, что НАБУ и САП, созданные и коррумпированные самыми высокими портретами страны, оказались бессильными вернуть деньги и наказать виновных. Однако, к чести орлов Авакова, несколько ломтей пирога таки застряли в горле расхитителей. В частности, в Приднепровском районном суде города Черкассы оказалось уголовное дело против Светланы Кузьминской, в котором ее обвиняют в продаже за бесценок двух гидроэлектростанций, принадлежавших Черкассыоблэнерго.
Дело было назначено к слушанию в прошлую пятницу и обещало быть первым серьезным ударом по репутации кандидата в народные депутаты Светланы Кузьминской. Однако слушания не состоялось, так как Кузьминская оказалась «очень больной» и передала в суд больничный лист, из которого стало понятным, что она получила травму и никак не может принять участие в заседании. Не стоит и говорить, что больничный был крайне неряшливо скопирован и вызывал еще больше вопросов, чем было до заседания. Однако задать их было некому, так как суд отказался что либо выяснять, ограничившись формальной отпиской в адрес больницы. Как проходило заседание можно посмотреть здесь.

Your text to link...
Обратите внимание какими возгласами провожали судей, собравшиеся на суд работники Облэнерго, больше всего людей задевала откровенная беспомощность и безынициативность судей. И это после того, как рабочие пережили год без зарплат и выстояли в борьбе за право трудиться и получать заслуженное.
Мы же естественно не удовлетворились отписками известной в узких кругах аферистки Кузи и провели собственное расследование. Как оказалось, больничный был выдан таким себе врачом-практикантом Рустамом Башировым 1991 года рождения. Он конечно же не вспомнил нашу Кузю, однако в журнале нашел соответствующую запись о выдаче ей больничного.

Странная конечно у Рустама память, наверное Светлана Кузьминская выглядела настолько блекло и безвкусно, что Баширов постарался ее как можно быстрее забыть, чтобы спать спокойно. Хотя есть и более правдоподобная версия: размер благодарности врачу, отмазавшего ее от суда, был настолько велик, что работающий на износ Баширов поклялся отдать жизнь за своего благодетеля и тем более молчать о ее состоянии и могла ли она быть на суде. Уж очень подозрительное лицо у нашего молодого врача, случайно оказавшегося в центре большого скандала. Не смотря на заверения врача, расследование пока не законченно.
Сага про грабителей Черкасского облэнерго продолжается, и как положено для такого жанра, главные герои преодолевают трудный тернистый путь, взлеты и падения, слезы радости и неимоверную боль отчаяния. Так вот, сегодняшняя серия была про аферистку Кузю, которая изворачиваясь от правосудия, надеется попасть в Верховную раду как депутат по 194 одномандатному округу. Мы же уверенны, что назначенный аккурат на 22 июля суд, сразу после дня выборов, приведет Светлану Кузьминскую на скамью подсудимых без надежды получить отсрочку на пять лет в стенах многострадальной от аферистов Верховной рады.
Наша версія продолжает следить за развитием событий в 194 избирательном округе. О других деталях этого уголовно-политического скандала мы расскажем в наших следующих публикациях.
Статьи по теме:
ОЧЕРЕДНОЙ “СВИНАРЧУК” ПОРОШЕНКО ДМИТРИЙ КРЮЧКОВ ПРОРЫВАЕТСЯ В РАДУ ПО СПИСКАМ ТИМОШЕНКО?
СЛАБКІ НА … ЛЕДІ Ю, АБО ЯК ТИМОШЕНКО ПРОДАЄ «БАТЬКІВЩИНУ»

ИНФОРМАЦИОННАЯ БЕЗОПАСНОСТЬ УКРАИНЫ ПОД УГРОЗОЙ – «ЧЕРКАССЫОБЛЭНЕРГО» АТАКУЮТ РЕЙДЕРЫ С РОССИЙСКИМИ КОРНЯМИ: РЕЗОНАНС (ВИДЕО)
РОЗКРАДАЧКА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ СВІТЛАНА КУЗМІНСЬКА ПРЕДСТАНЕ ПЕРЕД СУДОМ І НЕ ПОТРАПИТЬ У ВЕРХОВНУ РАДУ

Розкрадачка електроенергії Світлана Кузмінська предстане перед судом і не потрапить у Верховну Раду

Чудова новина для Черкащан! Світлана Кузмінська має намір потрапити до Верховної ради України і радісно, із задоволенням, розповідати поліції і прокуратурі, що всі їх кримінальні звинувачення — маячня, а збитки державних підприємств, прокриє її тяжка праця на законодавчому полі.

Плацдармом, для захоплення Кузею (саме так її ласкаво називають містяни – енергетики) ВР стане 194 виборчий округ, а це майже половина міста Черкаси. Саме тут живуть трударі і службовці, славетних у минулому потужних підприємств Черкасиобленерго і Азот, які дуже добре знають Кузю і кожного дня її по всякому шельмують. Бо за часів її правління в обленерго, заробітна плата стала не досяжною мрією кожного працівника. Звісно, викликає подів, як Кузя наважилася знову з’явитися перед людьми і просити їх обрати її до Ради, але нахабство не має меж, тим більше, що люди в нас добрі і образ не пам’ятають.

Якщо серйозно. Черкаській регіон завжди був вотчиною Батьківщини. Люди відчували себе обділеними, вимагали від влади змін, підтримували опозицію. Тож «Батьківщина» і її лідерка, вічна борчиня за все хороше і проти зубожіння Юля Тимошенко збирала багатий врожай підтримки. Напевно саме цим і спокусилася розкрадачка електричної енергії Світлана Кузмінська. Напевно Кузя вирішила, що саме цей район підтримає БЮТ знову, а тому варіант проходу до ВР надто ймовірний, тож грошей не пожаліла і мабуть все сплатила по повному. Що з цього вийде побачимо. Сподіваємося, народ вже розібрався хто і чого вартий, тож кнопкодавів і «біженців» поменшає у наступному складі.

А поки йде передвиборча гонитва, є реальний шанс передати щирий привіт і особисто потримати Кузю за руку і не тільки, в Придніпровському райсуді міста Черкаси.

Місто зустрічі таке:

Придніпровський районний суд м. Черкаси

Єдиний унікальний номер справи 711/4752/19 на кримінальне провадження

Номер провадження 1-кп/711/318/19

Склад суду: головуючий суддя: Михальченко Юлія Володимирівна; суддя-доповідач: Михальченко Юлія Володимирівна, суддя-учасник колегії: Скляренко Валентина Миколаївна, суддя-учасник колегії: Демчик Роман Васильович

Сторони у справі: обвинувачена: Кузмінська Світлана Олександрівна, Прокурор: Прокуратура Черкаської області, Захисник: Санніков Сергій Григорович, Представник потерпілого: Юхно Михайло Степанович, потерпілий: ПАТ “Черкасиобленерго”

Стадія розгляду призначена на 05.07.2019 12:30

Отже наразі готуємось до великих потрясінь, які повинні торкнутися не тільки електорату славнозвісного 194 виборчого округу. Якщо суд дійсно візьме до уваги всі докази вини тієї самої Кузі, яка у гонитві за грошовими купюрами разом з совістю втратила навіть інстинкт самозбереження, не спасе її навіть «криша» у вигляді статусу народного депутата. Життя воно таке. Ніколи не знаєш, де знайдеш і де загубиш. І саме цей суд над Світланою Кузмінською стане черговим яскравим підтвердженням народної мудрості. Сподіваємся, що дуже скоро Кузя опиниться на нарах. Бо розкрадачам електроенергії дійсно не місце у Верховній раді.

Наша версія продовжує слідкувати за обігом подій в 194 виборчому окрузі. Про інші деталі цього кримінально-політичного скандалу ми розповімо у наших наступних публікаціях.
Джерело

Совет ПЕЗДОТы европы проголосовал за вовращение преступников

  • написал: admin
  • 1144
Дешевые продажные бляди. Хотя 60 млн. евро. Ценности европейские говорите ну ну

Про Дубинского и Портнова

  • написал: admin
  • 1027
Все что нужно знать про «слугу народа» Что б вам руки отсыхали кто за это дерьмо голосует.

Дерьмо Дубинский и Портнов

Слабкі на … леді Ю, або як Тимошенко продає «Батьківщину»

Як вже повідомлялося раніше, Дмитро Крючков і його громадянська дружина Світлана Кузьмінська шукають політичного притулку у Верховній раді України, яка вже давно стала храмом для шахраїв і грабіжників, де всі вони можуть нарешті розслабитися, посміхаючись над законниками, громадянами України і міжнародними правоохоронними структурами. Вхідний квіток до Верховної ради коштує не мало. За нашою інсайдерською інформацією від 500 000 долларів США і вище. Звісно, для тих, хто потребує негайного «притулку», до цієї цифри додається декілька нулів.

Тепер про нулі. Головним слідчим управлінням НП України проводилось досудове розслідування в кримінальному провадженні № 42015220000000808 від 25.09.2015 стосовно колишньої в.о. голови правління ПАТ «Черкасиобленерго» Кузьмінської Світлани Олександрівни за ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 205, ч. 5 ст. 191 КК України, щодо незаконної розтрати коштів АК «Харківобленерго» в сумі 51 млн. грн. 07.03.2017 року Кузьмінській С.О. повідомлено про підозру в учиненні вказаних злочинів. 18.10.2017 матеріали кримінального провадження скеровано до Комінтернівського районного суду м. Харкова, справі присвоєно № 641/7007/17. Наразі, справа розглядається колегією суддів у складі: головуючого – судді Фатєєвої Н.І., суддів – Маньковської О.О., Музиченко В.О. До речі – високоповажні правоохоронці гроші державі не повернули, тож зараховуємо до партійної каси БЮТ?

Крім того, починаючи ще з 2016 року Національним антикорупційним бюро України розслідується кримінальне провадження № 52016000000000235 за підозрою Крючкова Д.В. у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 191 КК України.

Як вбачається з ухвали слідчого судді Солом’янського районного суду м. Києва від 20 червня 2017 року розслідуванням встановлено, що службові особи ПАТ «Черкасиобленерго» (читай Кузьмінська Світлана), ПрАТ «ХК «Енергомережа», ПАТ «Азот», діючи умисно, за попередньою змовою групою осіб, у порушення положень ч. 2 ст. 15-1, ч. 8 ст. 26 Закону України «Про електроенергетику», п. 6.3 Правил користування електричною енергією, затверджених постановою Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України від 31.07.1996 № 28, п. 1 Положення про порядок проведення розрахунків за електричну енергію, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.2000 № 1136 та п. 2.7 Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної діяльності за регульованим тарифом, затверджених постановою Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України від 13.06.1996 № 51/1 упродовж 2015 року уклали 8 договорів про переведення боргу, згідно з умовами яких змінювався порядок проведення розрахунків на оптовому ринку електричної енергії та ПАТ «Азот» передавало, а ПрАТ «ХК «Енергомережа» приймало на себе борг перед ПАТ «Черкасиобленерго» за поставлену електричну енергію на загальну суму 315 365 497,02 грн. Органом досудового розслідування дії службових осіб ПрАТ «ХК «Енергомережа», ПАТ «Черкасиобленерго», ПАТ «Азот» та інших осіб кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 КК України як заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб. (вказана ухвала є чинною, загальнодоступною та міститься в ЄДРСР за посиланням: reyestr.court.gov.ua/Review/67294308). Тож родина Крючкових – Кузьмінської, приблизно половину цієї суми напевно зарахували до власних доходів. Тож додаємо до партійної каси БЮТ ще мільйонів 100 000 000 грн?

Звісно, Дмитро та Світлана потребують негайної і швидкої евакуації до Верховної ради, де ховаючись під парасолькою депутатської недоторканності, можна сміливо використовувати свій кримінальний талант на інші привабливі сфери народного господарства України.

Отож, опозиційна і принципова борчиня за все хороше і проти зубожіння Юлія Тимошенко поповнила список своїх партійців надійними і заможними партнерами. Щасти їм!

А ми з вами, громадяни України, можемо отримати від нашої Йулі по 1000 гривень за голос (увага, це кримінальний злочин!) і ще кілька років спостерігати, як вкладені в свою передвиборчу компанію брудні гроші працюють на перетворення нашої країни в зону відчуження Європи.

Колаж Марина Алібасенко

Джерело

Бажання великого бізнесу переходити на стандарти FIDIC свідчить про те, що за цим – майбутнє! - Президент АІКУ Яна Щигурова

Вже третій рік поспіль АІКУ разом з FIDIC проводить Міжнародний Форум Бізнес-Дні FIDIC- 2019 під патронатом транспортного комітету Верховної Ради України, за підтримки Рахункової палати України, Міністерства інфраструктури України, Адміністрації морських портів України, Укравтодору, Укрзалізниці, Академії будівництва України, КНУБА та інших.


І трендом саме цього року стала акцентована участь представників великого бізнесу, галузевих корпорацій та МФО таких як Метінвест, Нафтогаз, Укравтодор, Автомагістраль-південь, Родина EPC, ЄБРР та ін.

З практичної точки зору, як позиціонують організатори, Бізнес-Дні FIDIC- 2019 — це майданчик для нетворкінгу та обміну досвідом між топ-менеджерами бізнесу, влади, МФО та суперзірок FIDIC.


Учасники форуму — Олександр Ковалко, Олександр Куляша, Євген Смирнов, Андрій Майснер, Артур Щигуров

Під час форуму відбулося підписання трьох важливих меморандумів, були налагоджені міжгалузеві зв’язки та напрацьовані принципи співробітництва.

Перший день події був присвячений одноденному навчальному тренінгу для експертів щодо використання контракту FIDIC EPC (інженерні, закупівельні та будівельні/підрядні контракти або «Срібна книга») за акредитованим Модулем 5 FIDIC.

Слід зауважити, що навчання під егідою Міжнародної федерації інженерів-консультантів надзвичайно важливе, адже сертифікати FIDIC відкривають можливість працювати за проектами міжнародних фінансових організацій (МФО).

Як відзначають фахівці, вміння працювати за правилами МФО стало особливо актуальним після децентралізації. Адже тепер місцева влада має змогу самостійно залучати на будівництво інфраструктурних та соціальних об’єктів фінансування Світового банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку та ін. Умовами кредитування цих фінустанов є обов’язкове використання контрактів FIDIC, які забезпечують успішну реалізацію проектів та мінімізують ризики для всіх сторін. Адже FIDIC гарантує досудове врегулювання конфліктів на міжнародному рівні між замовником і підрядником.

Фахівці будівельного ринку про переваги системи FIDIC

Під час цьогорічного Форуму учасники традиційно дискутували щодо важливості впровадження контрактів Міжнародної федерації інженерів-консультантів в Україні. При цьому серед фахівців практично нема розбіжностей у розумінні необхідності реформування галузі. Питання лише у грамотній адаптації проформ FIDIC до місцевих умов та специфіці взаємодії між різними ланками ринку.

Як зазначив представник Європейського банку реконструкції та розвитку Євген Смирнов, виконання проектів за контрактами FIDIC дозволить вибудувати більш збалансовані відносини між замовником і підрядником незалежно від того, хто виступає замовником робіт та за чиї гроші – публічні чи МФО – вони фінансуються.


Промова Євгена Смирнова, асоційованого директора ЄБРР

Віце-президент Асоціації інженерів-консультантів України (АІКУ) Максим Баранов відзначив поступове впровадження норм FIDIC в Україні, звернув увагу на те, що більшість контрактів, профінансованих міжнародними фінансовими установами, отримують іноземні підрядники.

В свою чергу, заступник голови «Укравтодору» Богдан Юлик повідомив, що наразі усі міжнародні проекти «Укравтодору» з фінансуванням МФО та проекти капітальних ремонтів доріг супроводжують інженери-консультанти FIDIC.


Виступає Богдан Юлик

«Запровадження норм FIDIC вже активно застосовується в Україні. Наприклад, з наступного року у нас уже не буде такого терміну, як поточний середній ремонт, а буде виключно капітальний – з обов’язковою участю інженера-консультанта FIDIC на кожному етапі прийняття виконаних робіт», — зазначив Богдан Юлик. Він нагадав, що з 2020 року запрацює постанова Кабміну № 1065 «Про затвердження вимог щодо проведення контролю якості робіт з нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування», згідно якої «інженер-консультант — суб’єкт господарювання, який надає дорожні консультаційні послуги з урахуванням умов, визначених у контрактах міжнародної федерації інженерів-консультантів FIDIC».
А основним завданням інженера-консультанта є забезпечення якісного виконання підрядником дорожніх робіт (п.9. – ред.).

Це означатиме, що Україна, нарешті, вийде із замкнутого кола неякісного будівництва та ремонту доріг, що лише з`їдають бюджетні кошти, і отримає можливість привести свої автошляхи до європейських стандартів.

Дуже важливим питанням, яке обговорювалося на Форумі, залишається приведення українського законодавства у відповідність до міжнародних стандартів.

Зокрема, експерт з питань будівництва, містобудування i житлово-комунального господарства Юрій Манцевич зазначив, що в Україні прийняли зміни до законодавства, які опосередковано підтримують впровадження принципів FIDIC. Зокрема, щодо прискорення процедури банкрутства та закон про стратегічну екологічну оцінку.

Зі своєї сторони Євген Смирнов, асоційований директор ЄБРР зауважив: «Спільна співпраця науки, освіти і експертного співтовариства з FIDIC дозволить перебудувати країну за світовими стандартами. Докорінна реконструкція країни вимагає щоб всі, хто бере в ній участь, працювали за міжнародними правилами, які уособлює FIDIC».

Представник державного партнера АІКУ Андрій Майснер, заступник голови Рахункової палати України, наголосив, що «саме міжнародні стандарти дадуть довготривалу якість всій реконструкції держави».

Про необхідність залучення провідних експертних громадських організацій до проектів державного значення заявив Віктор Лещинський, голова НЕБАУ (Національного експертно-будівельного альянсу України). Він відзначив актуальність залучення стандартів FIDIC для розвитку держави, зокрема у питаннях поліпшення якості проектно-кошторисної документації та контролю будівельних робіт.


Артем Гриненко та Андрій Майснер

Під час заходу Артем Гриненко, президент Всеукраїнської дорожньої асоціації, голова комітету дорожнього господарства Експертної ради при Мінінфраструктури (МІУ) відмітив позитивний досвід співробітництва з АІКУ, результатом якого стало підписання меморандуму про співпрацю.

«Всеукраїнська дорожня Асоціація вже довгий час співпрацює з Асоціацією Інженерів-Консультантів України. Під час сьогоднішнього заходу ми вирішили узаконити партнерські відносини у вигляді меморандуму. Разом ми маємо намір об'єднати зусилля задля розвитку дорожньої галузі», — зазначив фахівець.

Законодавство потребує доопрацювання

Резюмуючи підсумки Бізнес-Дні FIDIC- 2019, організатор Форуму президент АІКУ Яна Щигурова в коментарі для ЗМІ зазначила, що для того, щоб Україна зазнала докорінних змін і провела успішні реформи, треба, перш за все, перевести будівельну галузь на рейки світових стандартів. На її переконання, це стане локомотивом для розвитку всієї економіки.


Іван Салій, Голова Всеукраїнської Спілки Виробників Будматеріалів і Яна Щигурова, президент АІКУ під час підписання меморандуму про співпрацю

За її словами, провідні експерти FIDIC, які приймали участь в цьогорічному форумі, зокрема Роджер Рібера, відмічали, що Україна вже зробила багато для того, щоб запровадити систему FIDIC, але треба негайно доопрацювати законодавство.

На думку Яни Щигурової, Україна зробила перший та дуже важливий крок – введення поняття інженер-консультант, але треба обережніше з нововведеннями. На її переконання, незрозуміло чому вартість послуг інженера-консультанта та проектних робіт – це відсотки від загальної суми ремонтно-будівельних робіт?

Президент АІКУ, офіційного представника FIDIC в Україні пояснює, чому така прив’язка – безглуздість.

«По-перше, всі проекти – індивідуальні і різні за складністю. Є такі, де послуги інженера-консультанта можуть включати в себе дуже складні розрахунки і дослідження, такі як охорона праці, безпека, екологічність, освітлення, та інші категорії. Тоді як сама вартість робіт може бути невеликою. І 3% від цієї вартості аж ніяк не зможуть покрити витрати інженера-консультанта.
З іншого боку, є типові ситуації, де самі об’єкти досить вартісні, а підготовчі роботи не містять складності, або просто треба зробити ремонт. І тоді 3% від вартості «консультування» – це сума, яка значно перевищує реальні потреби, це справжній грабунок! Але є норма, від якої ніхто не відмовиться. І тут якраз починаються і перевитрати, і корупція», — пояснює Яна Щигурова.
«Тому ми послідовно виступаємо за те, щоб вартість робіт інженерів-консультантів розраховувалася відповідно до індивідуальних особливостей проекту, а не прив’язувалась до вартості самого об’єкту. Згідно цього алгоритму, у всіх учасників проекту – інженерів-консультантів, проектувальників, екологів, юристів має бути гідна оплата праці, а не лише у підрядника», – наголосила президент АІКУ.

Відомі експерти та арбітри FIDIC Роджер Ребейро, Джорджана Текучі і Кремона Котовелла також надали коментарі, що відсутні приклади та європейські норми розрахунків вартості проектних робіт та послуг інженера-консультанта у відсотках від вартості будівельних робіт. «Послуги інженера-консультанта – це, перш за все, є інтелектуальні послуги. Неможливо інтелектуальні послуги міряти відсотками від «геометрії та математики» об’єкту», — підкреслив експерт FIDIC Роджер Ребейро.

FIDIC – як локомотив зростання української економіки

Розповідаючи про значення і важливість переходу на стандарти FIDIC, Яна Щигурова звернула увагу на те, що сьогодні усі міжнародні фінансові організації, банки дають кредити на будівництво, на інфраструктурні проекти лише коли застосовуються проформи FIDIC. Така система дозволяє виконувати роботи на належному рівні, належної якості та в результаті економити величезні кошти на подальшому обслуговуванні об’єктів!

В якості красномовного прикладу спікер навела Китай, який ввів стандарти FIDIC пакетом у 2015 році, і зараз у них справжній інфраструктурний бум.

«Україна з її дефіцитом бюджету просто зобов’язана перейти на стандарти FIDIC. Бо це буде гарантією, що бюджетні кошти будуть використані з максимальною прозорістю, прогнозованістю та ефективністю, що об’єкти будуть слугувати надійно, без ремонтів багато років, що зекономить кошти в подальшому», — запевняє Яна Щигурова.

Організатор форуму сподівається на те, що великий бізнес, і будівельний зокрема, сформують потужний запит на перехід на стандарти FIDIC. На думку Яни Щигурової, саме вони мають, перш за все, бути зацікавленими у новому підході до будівництва. Тим більше, що в умовах Асоціації з ЄС прописані норми переходу на стандарти FIDIC.

«Хочу особливо відзначити той факт, що в цьому році можливостями, які дає перехід на стандарти FIDIC зацікавився великий бізнес. Такі корпорації як Метінвест, Нафтогаз, Київський метрополітен, Укрзалізниця, Укравтодор вже розуміють, наскільки важливо переходити на міжнародні стандарти, що без цього неможливий розвиток, неможливе зростання. Сподіваюсь, що приклад великого бізнесу стане красномовним сигналом для керівництва України і проформи FIDIC будуть впроваджені у більшість проектів з будівництва та ремонту», — зазначила голова АІКУ.

Зокрема вона нагадала слова начальника управління капітальних інвестицій корпорації Нафтогаз України Олександра Куляші, який брав участь у форумі і повідомив про те, що в Нафтогазі вже тривалий час при проектуванні серйозних будівельних робіт запрошують інженерів FIDIC.
Говорячи про специфіку впровадження FIDIC, Яна Щигурова застерегла від необачних та непродуманих кроків.

«Варто також врахувати досвід сусідніх країн. Зокрема, Польща і Румунія спочатку вирішили піти своїм власним шляхом і приймали стандарти FIDIC окремими частинами, фрагментовано. В результаті система була деформована, не могла ефективно працювати, і вони мали з цим клопіт. Але потім наші сусіди зрозуміли, що потрібний комплексний, системний підхід. Тепер вони працюють на повну потужність і повністю задоволені тими можливостями, які дає FIDIC», — розказала фахівець.

Подолати корупцію в будівництві – цілком реально

Розповідаючи про позитивний досвід співробітництва з держструктурами, Яна Щигурова навела приклад спільної і напрочуд плідної роботи з Рахунковою палатою України. Зокрема, фахівцями АІКУ спільно з аудиторами РПУ було перевірено якість будівельних робіт в кількох областях України (Київська, Донецька, Херсонська, Сумська, Одеська, Харківська, Дніпропетровська, Хмельницька, Закарпатська, Львівська та інші). Загалом інженери FIDIC проінспектували 36 об’єктів. За результатами спільної роботи було відкрито 28 кримінальних справ. І це лише початок справжнього співробітництва.

«Це демонструє, що інтеграція стандартів FIDIC в державні структури дає величезні переваги та відкриває нові можливості. Зараз, як ніколи, важлива позиція Держави, щоб якнайшвидше адаптувати норми FIDIC до вітчизняних реалій і дати поштовх модернізації усій системі будівництва. Без FIDIC не буде розвитку, а навпаки, може виникнути велика проблема з міжнародними інвестиціями, спільними проектами та кредитами. Сподіваюсь, що українська влада, нова команда це розуміють і не змарнують шанс України вийти на новий рівень розвитку», — наголосила спікер.

Відмічаючи високий рівень організації та представництва Міжнародного Форуму Бізнес-Дні FIDIC- 2019, Яна Щигурова подякувала всім учасникам, партнерам та особисто відмітила спонсорів – Юридична компанія Астерс, ТОВ «Дорожнє будівництво Альтком» та ТОВ «Будівельно-інвестиційну стратегію».

«ЧЕРКАССЫОБЛЭНЕРГО» АТАКУЮТ РЕЙДЕРЫ С РОССИЙСКИМИ КОРНЯМИ: РЕЗОНАНС (ВИДЕО)

Вряд ли, кто поставит под сомнение, что Энергоснабжающие компании, являются стратегическими объектами, которые в первую очередь обеспечивают энергетическую безопасность страны, в случае сбоев и аварий в этих структурах может привести к необратимым последствиям, это касается и оборонных вопросов и обеспечения безопасности населения от техногенных, экологических или климатических катаклизмов.

В первую очередь в стране, где идет вооруженный конфликт, ведь обесточив регион, страна ложится на лопатки, это истина должна быть понятна адекватно думающим как управленцам, так и гражданам, патриотам и активистам.

В настоящее время мы видим, что «Черкассоблэнерго» снова лихорадит (смена руководства и захваты были неоднократно), поводом послужила информационная компания со стороны предыдущего руководства предприятия, а именно со стороны Светланы Кузьминской. В связи с этим 11 июня законное руководство компании и сотрудники приехали в Киев с акцией в защиту своего предприятия.

В информационном агентстве УНИАН прошел брифинг, причем, как оказалось, не без «сюрпризов», по непонятным причинам УНИАН не смогли вовремя начать прямую трансляцию, задержали стрим почти на час, объяснить причину они не смогли, сославшись на технические неполадки.Эта история накаляется в прогрессии, есть информация из достоверных источников, что возможен в ближайшее время вооруженный захват предприятия, и никто не может гарантировать избитых и покалеченных от так называемых «титушек», а возможно и жертв. Следует отметить, что НАБУ не привлекло Светлану Кузминскую к ответственности, а все дела переданы в суд только те, которые разрабатывало ГПУ и МВД.Сразу после пресс-конференции работники ЧеркассОблэнерго, которых было свыше тысячи направились к кабинету министров, где оставили соответствующее заявление. Далее митингующие выдвинулись к Администрации президента. Представитель Украины Андрей Герус заверил энергетиков, что возьмет ситуацию под личный контроль, и они могут работать спокойно, в свою очередь инициативная группа передала обращение коллектива Администрации Президента Владимиру, которое было принято и зарегистрировано соответствующим образом.

Серый кардинал в юбке
Теперь по порядку, серый кардинал энергорынка региона Светлана Кузьминская попала под прицел НАБУ по подозрению в хищении средств «Черкассыоблэнерго» еще в 2015 году, однако подобные действия совершались и на других облэнерго, где руководил менеджмент «Энергомережи». В частности, Кузьминская оказалась на скамье подсудимых по делу о хищении средств «Харьковоблэнерго», в котором она выступала соучастницей сговора.

До переезда в Черкассы Кузьминская работала коммерческим директором ООО «Луганское энергетическое объединение». «ЛЭО» — это компания Константина Григоришина, российского олигарха, который имеет активы в украинской электроэнергетике и пакеты акций в нескольких распределительных компаниях. И. о. председателя правления «Черкассыоблэнерго» Кузьминская стала 17 апреля 2015 года. С этого времени Кузьминская умудрилась вывести не десятки, а миллионы гривен в офшор, загнав предприятие в долги, а работники остались на многие месяцы без зарплаты и средств к существованию, сегодня щупальцы рейдеров подкрадываются к стабильно работающему предприятию, люди обеспокоены, ведь это почти 5 тысяч человек, а с учетом их семей свыше 20 тыс.

О том, что деятельность предыдущего менеджмента фактически привела к банкротству свыше полгода не выплачивались зарплаты, отсутствовали материалы, топливо, спецодежда, средства индивидуальной защиты — об этом шла речь и на пресс-конференции. В частности председатель профкома «Черкассыоблэнерго» Александр Черный, рассказал, что: «В последние дни вокруг «Черкассыоблэнерго» сложилась очень неприятная ситуация.

Одновременно появилось несколько статей негативного характера о нашей компании, о нашем руководстве. Также информация из разных источников и от нашей службы безопасности говорит о том, что предыдущий руководитель нашего предприятия Светлана Кузьминская готовится к реваншу и хочет зайти на наше предприятие в качестве главы правления», — сказал Черный.Он отметил, что деятельность предыдущего менеджмента привела к тому, что на предприятии в течение многих месяцев не выплачивались зарплаты, отсутствовали материалы, топливо, спецодежда, средства индивидуальной зашиты.
Все это в итоге привело к забастовочным действиям. По его словам, с приходом нового руководства, в течение последних двух лет работу предприятия удалось стабилизировать, а люди регулярно получают зарплаты. Он сообщил, что на расширенном профсоюзном комитете предприятия было принято решение обратиться к руководству страны с просьбой не допустить возвращение в компанию предыдущего менеджмента. «Было принято решение направить письма премьер-министру Украины Владимиру Гройсману и президенту Украины Владимиру Зеленскому», — сказал Черный.


В свою очередь, директор по правовым, имущественным и корпоративным отношениям «Черкассыоблэнерго» Екатерина Беспалова отметила, что компания направила иски о защите чести, достоинства и деловой репутации в связи с публикациями в СМИ. «Учитывая недостоверную информацию, которая распространена в средствах массовой информации, юридическим отделом «Черкассыоблэнерго» подготовлены и направленны иски о защите чести, достоинства и деловой репутации», — сказала она.

По ее словам, недостоверная информация, которая была распространена в СМИ, связана с заключением мировых соглашений между «Черкассыоблэнерго» и предприятием «Азот». «Соглашения были подписаны и направлены в Хозяйственный суд Черкасской области для утверждения. Суд при рассмотрении условий мировых соглашений исходил из того, что с июля 2018 года по апрель 2019 года из-за неэффективной работы Исполнительной службы было взыскано в пользу «Черкассыоблэнерго» только 7 млнгрн из 1,9 млрд грн.

За период утверждения мировых соглашений на транзитные счета облэнерго поступило 18,8 млнгрн, в этом месяце мы также ожидаем платеж, общая сумма составит 30 млн грн, что показывает эффективность заключенных мировых соглашений», — отметила он. Диспетчер Виктор Антонюк отметил, что коллектив предприятия выступает категорически против возвращения предыдущего менеджмента в компанию. «Предшественники своими «умелыми» действиями привели к развалу нашего предприятия, которое для нас является родным.

За эти два года, которые мы боремся за свое предприятие, мы защитили не только его, но и свою честь и достоинство.

У нас есть работа, стабильная зарплата, мы можем смотреть в завтрашний день и можем составлять какие-то планы», — сказал Антонюк. Инженер Татьяна Моцик заявила, что трудовой коллектив сделает все возможное, чтобы не допустить возвращения предыдущего руководства. «Я хочу сказать следующее: не выйдет у нее ничего! Мы станем живой стеной перед облэнерго и не допустим ее к руководящему креслу, к печати, к госреестру», — сказала Моцик.

Источник

Очередной “свинарчук” Порошенко Дмитрий Крючков прорывается в Раду по спискам Тимошенко?


Как известно, недавно прибывший с миллионами долларов, наворованных на энергорынке Украины, Дмитрий Крючков пытается с помощью своих подельников – экс-президента Петра Порошенко и прочих кононенков, устроить себе теплое место в парламенте и избежать уголовной ответственности.


На фото – Дмитрий Крючков

Так вот, из собственных источников нашей редакции стало известно, что свои объятья для афериста распахнула Юлия Тимошенко, естественно не бесплатно. Дело в том, что босс Порошенко идет на дно и это очевидно. Естественно, Крючков пытается найти более твердую опору, чтобы не пропасть и пролезть в Раду.

Стоит напомнить, что некоторое время назад в Черкассах разгорелся грандиозный скандал – тысячи рабочих Черкасыоблэнерго вышли на улицу. Причина – полгода сидели без зарплаты. Кто виноват – Дмитрий Крючков и его подручная Светлана Кузьминская, которая вместе с Крючковым «слила» все деньги с предприятия.На фото – Светлана Кузьминская

Сейчас она также под следствием и судом, но слепая и очень жадная Фемида держит ее в теплой ванной, обещая, что до достойной пенсии Светлана может не волноваться на счет положенной ей отсидки за кражи. Естественно, подследственная не только третирует рабочих, пытается отстранить директора и вернуть контроль над предприятием, она в прямом смысле слова уверовала в свою безнаказанность и пытается также стать депутатом. Наверное, ее вдохновил пример ее босса Димы Крючкова.

Помните, как “железная” леди Ю обещала новые лица в своем избирательном списке, так вот они есть и еще какие! Дмитрий Крючков пойдет по списку БЮТ вместе со Светланой Кузьминской. Конечно же это еще один гвоздь в политический гроб БЮТ, ведь черкасский регион один из самых активных сторонников леди Ю, как можно было продать народную поддержку? Наверное, Крючков дал Юле Тимошенко не только деньги, но и надежду, что “газовая принцесса” захватит еще и очень выгодное княжество Электро, стремительно ускользающее из цепких пальцев БПП.

Больше всего жалко людей, голодавших из-за жадности и подлости Крючковых – Порошенков, Свинарчуков – Коненоненков и прочих негодяев с деньгами, которые думают, что купят голодных людей за гроши. Мы будем следить за событиями и обязательно расскажем, чем закончится афера Крючкова – Тимошенко, надеемся, что коротким и фатальным для фигурантов замыканием. А пока, рекомендуем посмотреть сюжет 1+1, где журналисты подробно рассказали, кто такой Крючков, откуда у него деньги и кто его босс.

Your text to link...

Заглавный коллаж Марина Алибасенко

Альберт Острогов, Наша версия

Допизделся. Совладелец "Квартала 95" считает, что с Россией можно договориться о прекращении войны

Совладелец «Квартала 95» Борис Шефир считает, что при сильном желании можно договориться с российскими властями и закончить войну на Донбассе.

Об этом он заявил в интервью «Детектор Медиа».

«Надо ее (войну) заканчивать… Если мы сильно захотим, то мы с ними (российскими властями, — ред.) договоримся», — сказал Шефир, подчеркнув, что заканчивать войну на условиях противника «нельзя ни в коем случае».

«У нас в предвыборной программе написано, что если убрать людей, материально заинтересованных в войне, она закончится. В данном случае бывший президент и его окружение были заинтересованы в продолжении войны. Мы их убрали, и я уверен, что она затихнет. Война перестанет приносить доход», — сказал Шефир.

«Им что, нравится воевать? Вы думаете, Путин — маньяк, который любит пострелять в живых людей? Он что, псих? Он умный человек. Да, у него имперские амбиции. Но можно же договориться. А если нет, то будем объявлять настоящую войну. А то что это такое: одной рукой воюем, а другой рукой торгуем? Очень важно желание хотя бы одной стороны, иначе для мира нет перспектив», — добавил совладелец «Квартала 95».

Шефир также полагает, что президент Зеленский не намерен находиться на этом посту долгое время: «Наш президент — необычный президент. Он не собирается зарабатывать на этой должности и не собирается там долго оставаться», — сказал он.

Говоря о языковых квотах на телевидении и радио, Шефир отметил: «Квоты и запреты — это плохо. Любые. Это противоречит Конституции. Статью 10, где идет речь о государственном языке, всегда цитируют наполовину. Вторая часть статьи говорит о том, что региональные языки и русский (отдельно выделенный) государство поддерживает и развивает. Квоты — это не развитие, это подавление языка. Конечно, украинский язык нужно поддерживать и развивать. Но не методом квотирования, а, например, какими-то преференциями, например, в налогообложении».

«Я ожидаю пересмотра квот. 90% — это много. Закон о языке нужно отменить и принять нормальный закон. Это первый шаг для отмены войны», — сказал Шефир. Он добавил, что сейчас «не нужно теребить проблему языка, т.к. она делит общество».

«Вначале нужно войну остановить, а потом решать другие задачи», — подытожил Шефир.

Стала известна программа команды ЗЕ

Итак, есть возможность подвести первые итоги.
1. Команде Зе нужна полная власть над страной, которую получить они могут только сейчас — поэтому нахуй Конституция и нахуй закон, Рада распускается.
2. Коломойскому нужно вернуть Приват (с закачанными туда 150 миллиардами гривен), отстоять заниженные тарифы на электроэнергию для своих ферросплавных заводов, получить недоукраденные бабки из Нафтогаза — поэтому нахуй МВФ и «да здравствует дефолт».
3. Портнову нужно вернуть контроль над судебной системой, поэтому нахуй первый этап реформы, нахуй впервые за много лет адекватные Верховный и Высший антикоррупционный суды, сформированные без его участия, нахуй кредиторов, особенно ЕС, под чьим кураторством это происходило (атака началась через оспаривание полномочий руководства ВККС и первые левые ухвалы для рейдерской атаки уже получены — К.В.)
4. Шефирам и Зеленскому нужно зарабатывать на российском рынке — поэтому, нахуй суверенитет, нахуй возрождение украинской нации, нахуй исправление исторической несправедливости в отношении украинского языка.

А вы говорите, у пришедшей команды нет программы действий. Очень даже есть — она называется «Украина нахуй!»

Карл Волох