Последние блоги

Виставка “Плакати Майдану ” триває у “Пирогові”

У Національний музей архітектури та побуту України, а саме у Музей плакату, завітало близько 60 студентів журналістики КНУ, де 15 березня відбувалась прес-конференція ініціаторів та керівників виставки. Про цю подію повідомили викладачі Інституту журналістики КНУ.

“Коли почався Майдан, наш музей опинився в епіцентрі ідеологічної боротьби, яка велась і через наші сайти, зараз знищені невідомими хакерами.” – цими словами конференцію розпочав редактор журналу “ Музей України” та директор Музею плакату Віктор Тригуб. “Найбільший резонанс має сторінка у Facebook, яку відвідують від 50 до 200 000 осіб за добу. Цим ми фактично побили усі музейні рекорди цього сайту.”

Музей плакату знаходиться у Соціалістичному селі, у Тернопільській хаті. “Ідея створення музею саме у цій хаті Тернопільської області виникла через те, що Західна Україна більше потерпала від тоталітаризму, а перша експозиція носила назву “Плакати тоталітаризму.” – пояснював студентам генеральний директор музею Дмитро Заруба.

На виставці представлені найкращі роботи митців з усієї України, Криму та Росії. У більшості випадків автори бажають залишатися анонімними задля своєї безпеки.

“Дійшло вже й до того, що й поети почали писати свої вірші, як плакати. Так інформація краще проникає в мозок, в підсвідомість. ” – поділився секретом Віктор Тригуб.

Також керівництво музею закликає творчих натур не боятися та ділитися своїми плакати на офіційній сторінці музею у Facebook www.facebook.com/pages/Музей-плакату-України/.
comments powered by Disqus