Последние блоги

Петро Порошенко на сторожі російських інтересів

Знову зрада. Знову в нашій країні знайшовся іуда, що продасть її інтереси за 30 срібників. Тепер до когорти патріотів «русского яыка», потрапив і, здавалося, патріотичний Петро Порошенко. Шоколадний зайчик і раніше виявляв свою любов до Батьківщини лише через призму свого збагачення. Коли було вигідно він з помаранчевим шарфиком бігав на Майдані, коли стало потрібно, одягнув триколор із двоголовим орлом.

Корпорація «Рошен» перша серед корпорацій національного масштабу почала втілювати закон, про регіональну мовну політику, на своїй продукції, переклавши вже значну частину на російську мову. Ось так, шановні, вже скоро ми побачимо цукерки «Вечерний Киев» и легендарний «Киевский Торт». Головне, щоби Москві догодити.

Таке відчуття, що заради лишнього рублика, «Рошен» здатен і Путіна шоколадного виготовляти, аби хазяїн був задоволений. Таке відношення в першу чергу принижує сам «Рошен», перетворюючи його на російського холопа, що чекає «благодарности» від хазяїна.
Тож продовжуйте і надалі підтримувати тих, хто вважає, що продаж національних інтересів не буде мати наслідків. І можна ще і ще втоптувати нашу гордість і самосвідомість у багнюку, а ми сумирно будемо гризти «Алёнку», і радіти світлому майбутньому, що скоро настане. Я не закликаю вас бойкотувати всю продукцію «Рошен», ні, в жодному разі, в них ще лишилася продукція на державній мові. Хочеться все ж сподіватися, що це не залишки старої упаковки і ми не втратимо ще один шматочок українського.
Прикро, що наша країна перетворюється на губернію, невеличку область Росії. Не продаваймося! Покажімо зрадникам, що нас неможливо купити за російськомовну цукерочку, що національна ідея буде жити й ніколи ми її не продамо.

Петро Порошенко - Roshen
comments powered by Disqus