Последние блоги

Рішення української політичної кризи в руках Європи

В черговий раз досягнення Майдану виявилися під загрозою, політики, які прийшли до влади в результаті народної революції не можуть поділити крісла, портфелі та місця біля годівниці. Так само було і після помаранчевої революції, в результаті на вершину політичної влади піднявся Янукович.

Яценюк, якого хвиля народного гніву посадила в прем'єрське крісло, не тільки не виконує своїх прямих функцій щодо позбавлення країни від корупції і виходу з масштабної кризи, а й взагалі всіляко саботує ці процеси. Розставляє своїх людей на ключові пости в міністерствах, бере участь в сірих схемах і всіляко перешкоджає оздоровленню української економіки. Воно зрозуміло, адже в каламутній воді завжди простіше відмивати гроші витягнуті з бюджету. Нинішній «гарант» звичками взагалі все більше нагадує старого, так що у народу виникає закономірне питання, а в чому взагалі був сенс революції гідності?

Насправді це розуміють не тільки прості люди, які отримують щомісяця астрономічні рахунки за комунальні послуги і щодня бачать цирк на екранах телевізорів у виконанні клоунів Порошенко і Яценюка. Це розуміють і багато політиків, які мають вагу в нашій державі, але на жаль не володіють реальною владою що-небудь змінити.

Незважаючи на всі заяви про демократичні принципи управління, ні Порошенко ні Яценюк цим принципам не дотримуються. Саме тому цивілізовані зміни в політичному житті можуть відбутися тільки за сприяння Європи.

Група політиків звернулася з листом до вищих європейських чиновників — президентам Юнкеру, Шульцу і Туску:http://www.fair-news.de/pressemitteilung-1091767.html

У листі група політиків просить європейців використовувати свій політичний вплив на Порошенко і Яценюка для м'якої зміни влади в країні.

Панам єврочиновникам слід гарненько подумати над цим проханням, адже мати на своїх кордонах злиденну, обкрадену країну, до чого стрімко скочується Україна завдяки її керівництву, не найкращий варіант. А громадянам України треба сподіватися, що це прохання буде почута і досягнення революції гідності не будуть розтоптані декількома дорвалися до влади кланами.
comments powered by Disqus