Последние блоги

Керівництво Концерну РРТ цілеспрямовано зраджує Україну

Про це на прес-конференції в ІНТЕРФАКС присвяченій підсумкам року, заявили представники ГО «Інформаційний Майдан»
Приводом зібратись стало нещодавнє рішення ВССУ (касація) по справі екс-керівника Концерну РРТ О.В. Півнюка — остаточно відмовити йому у поновленні на посаді директора.

«Безумовно, це рішення суду останньої інстанції — наша дуже важлива перемога! — заявив лідер ГО «Інформаційний Майдан» Павло Білоножко. — Зараз ми можемо підвести деякі підсумки нашої боротьби із корупціонерами, посібниками сепаратистів, що мають вплив на ключові галузі. 2015 рік почався із звільнення керівника Держспецзв’язку Звєрєва, за яким тягнеться низка антидержавницьких, протизаконних дій, а завершується остаточним звільненням Півнюка. Це дає надію, що наша робота, наша діяльність дає результат та не дозволяє ворогам України вільно дихати на своїх місцях, і ми не відступимо від своєї мети – очистити владу від зрадників та корупціонерів», – звернувся до журналістів правозахисник.

«Багатомісячна епопея із звільненням Півнюка завершилась нашою беззаперечною перемогою, це гарна прикмета – закінчувати рік із плюсом у важливій справі, — взяла слово правозахисник, адвокат Марина Помазанова. — Група активістів, народних депутатів своєю активністю, постійним тиском змусили суддів діяти згідно із законом. Були погрози, залякування, були спроби закрити судові засідання від ЗМІ, але ніщо не допомогло цим людям втриматись на своїх посадах. Та це лише початок.
Зараз на контролі «Інформаційного Майдану» і громадськості знаходиться близько 30 судових впроваджень, більшість з яких стосуються порушення трудових відносин колишнім та теперішнім керівництвом Концерну РРТ. Це — самоуправство, перешкоджання діяльності профспілок, перевищення службових повноважень, нанесення тілесних ушкоджень, порушення умов безпеки праці, тощо. По всіх фактах відкриті кримінальні справи і ми не дамо їх замовчати. Наприклад, маємо гучну справу із масовим недопуском співробітників РРТ на їх робочі місця. Більше 30 людей кілька місяців просто не пускають на роботу, при чому усім виплачують зарплатню в повному обсязі. Це абсурд, коли керівництво платить гроші, щоб не бачити незручних людей у концерні! Деяких людей поновлюють на посадах, але відправляють їх працювати в гараж!

Також ми зіткнулись із дуже неприємною тенденцією постійних спроб зміни підслідності у резонансних справах. Згідно із законом, справи у яких звинувачують керівництво РРТ, зокрема фінансування сепаратизму, державна зрада, мають чітку підслідність СБУ. Але їх чомусь «розслідує», а насправді всіляко затягує, робить спроби закриття відомство МВС.

Щоб не виконувати своїх обов’язків, слідчі МВС застосовують так зване «розмивання» справ, коли зібрані матеріали та важливі докази «пришивають» до іншої малозначної справи, із закриттям якої всі важливі документи вилучаються та йдуть до архіву. Або ж у важливу справу вкидають купу сторонніх документів, які розмивають картину та заважають зосереджуватись на головному. Така схема діє у більшості резонансних справ що стосуються розстрілів на Майдані, котлів в АТО, корупційних розслідувань щодо вископосадовців. Тому й досі не має жодної доведеної до суду справи!

Та хочу заявити, що ніякі підступні прийоми та ухиляння від своїх обов’язків корупціонерам не допоможуть. Ми розділили всі справи між активістами та уважно слідкуємо, щоб не дати можливості слідчим порушувати закон і тягнути слідство. Наша команда професіоналів не дозволить замовчати численні зловживання в концерні РРТ, буде стояти на сторожі закону та інтересів України. А інтереси України, якщо брати діяльність Концерну РРТ, продовжують систематично порушуватись в реальному часі. До цих пір Концерн РРТ, де при владі залишилась стара команда на чолі з Іщуком, продовжує платити людям, які забезпечують трансляцію російських каналів на захопленій території Донбасу. А це значить, що зомбування людей російською пропагандою продовжується. Ми відчуваємо колосальний тиск з боку влади на найвищому рівні. Навіть відверто злочинні дії директора Іщука, такі як купівля за державний кошт квартири на вул. Щорса у Києві, залишаються поза увагою влади. Справу відкрито, і за законом директор як мінімум має бути відсторонений від своїх обов’язків на час розслідування. Але він продовжує працювати та творити свої корупційні справи, не зважаючи на 25 аркушах підозр, які йому було висунуто! Проте ми не складаємо зброю і будемо вимагати від керівництва Держави звільнення Іщука та притягнення його до кримінальної відповідальності», — розповіла журналістам Марина Помазанова.

«Хочу підкреслити, що такі дії та ситуація, яку ми спостерігаємо навколо Концерну РРТ – це не випадковість, а прикра тенденція сьогодення. Ми бачимо, що влада в країні демонструє свою неспроможність проводити реформи та боротись із корупцією. Бачимо, як себе ведуть перші особи Держави, як вони намагаються покривати зрадників України, чинять спротив діяльності правозахисників, а посаду заступника міністра інформації займає одіозна Тетяна Попова, вся діяльність якої спрямована на програш України в інформаційній війні. Та хіба це можливо, щоб прем`єр-міністр покривав керівника Концерну РРТ Іщука, тому що отримав від нього хабар за призначення!? Це ж він, наш прем’єр-міністр, кричав на Майдані, що за Україну не боїться навіть «кулю в лоба» отримати. Говорив про «кулю в лоба», а отримав ліктем в зад! Ось і вся вартість його слів, як і його поплічників при владі.

В будь якому разі ні ми, ні народ України цього терпіти не буде. Ми закликаємо всіх патріотично налаштованих правоохоронців об’єднатись проти зрадників і агентів ФСБ та разом зламати хребет цій багатоголовій гідрі, й будемо робити все можливе, щоб корупціонери у владі були звільнені та отримали справедливе покарання за свої дії», — підсумував Павло Білоножко
comments powered by Disqus