Последние блоги

Голова Держспецзв’язку ЛЕОНІД ЄВДОЧЕНКО заявив, що діє по закону і в інтересах України!

21 квітня 2016 року громадська ініціативна група у складі представників профспілки Концерну РРТ, ГО «Інформаційний Майдан» та ГО «Альтернатива» нанесла візит органу державної влади із спеціальним статусом – адміністрації Держспецзв’язку України. Відбулась робоча зустріч з головою служби Леонідом Євдоченко та іншими посадовими особами з числа керівного складу.Обговорювалися питання контролю органу управління за діяльністю керівництва Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення в частині державницької позиції адміністрації щодо наявних кримінальних проваджень:

• Привласнення коштів державного підприємства в особливо великих розмірах генеральним директором Концерну РРТ Іщуком В.О.

• Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України керівництвом Концерну РРТ.

• Умисне невиконання службовою особою Концерну РРТ вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню.

• Самоправство керівництва Концерну РРТ із завданням значної шкоди державному підприємству.

• Систематичне перешкоджання законній діяльності профспілок керівництвом Концерну РРТ.

Окремо обговорювалися питання щодо контролю з боку органу управління за станом справ по відшкодуванню збитків, що завдали державному Концерну РРТ своїми незаконними діями колишній керівник Півнюк О.В. та діючий генеральний директор Іщук В.О.

Зокрема треба відзначити, що актом перевірки ДФІ підтверджені всі злочини стосовно фінансування Півнюком та Іщуком трансляції російських каналів на Донбасі, фінансування охорони цих об’єктів (від української армії), шкідництво та саботаж в господарській роботі, що ставило під загрозу банкрутства саме існування Концерну РРТ. Про все це протягом 2-х років зазначав в своїй публічній громадській діяльності ГО “Інформаційний Майдан”.

Особлива увага громадськості прикута до голови адміністрації Держспецзв’язку Леоніда Євдоченка, щодо надання відповіді причетності або непричетності служби до внесення 22 липня 2015 року змін до постанови КМУ № 777, які зробили можливим призначення злодія-розкрадача Іщука В.О. на посаду керівника обкраденого ним державного підприємства.

Чекаємо відповіді найближчим часом, адже голова адміністрації Держспецзв’язку запевнив громадськість в тому, що ввірена йому служба в своїй діяльності неухильно керується законами України і найвищим її пріоритетом є інтереси України. Побачимо, чи співпадає Слово та Діло.
comments powered by Disqus