Последние блоги

Купуйте українське. Підтримаємо Україну.

Всі ми хочемо жити краще. Нам потрібні зарплати, пенсії, якісна охорона здоров'я і освіта.
Звідки брати гроші?
Аналізуючи поточний стан економіки найбільш негативними чинниками є зростаюче негативне зовнішньоекономічне сальдо країни, державний борг, падіння виробництва і скорочення робочих місць унаслідок неконкурентоспроможності вітчизняних виробників.

Чому зростає борг? Ми імпортуємо більше, ніж експортуємо і стаємо все біднішими і біднішими. Нашим виробництвам не вистачає підтримки і інвестицій, а західні інвестори прагнуть вкласти гроші в економіку з меншою кількістю ризику і більшою прибутковістю.
Який вихід?

Одна з функцій держави — це соціальна відповідальність перед ії громадянами.

Пропоную ініціювати наступні законопроекти:

1. Ініціювати і підтримати законопроект, згідно з яким держава зобов'язує купувати всі державні органи ЛИШЕ продукцію українського виробництва, за винятком випадків, коли дана продукція не виробляється в Україні. (Українські автомобілі, українські канцтовари, українські вертольоти і так далі). Не завжди престижно, але патріотичний і корисно для іміджу держави.

2. Обмежити перевірки українських виробників і розглянути можливість надання ним додаткових пільг – вони наша стратегічна перспектива.

3. Ініціювати соціальні акції і підтримку громадськості в покупці товарів українського виробництва.

Це все? – Ні. Ми можемо допомогти самі. Купуючи українське, ми перераховуємо до бюджету не лише ПДВ, податок на прибуток, ЄСВ, але і збагачуємо власних громадян тому, що допомагаємо їм отримувати зарплату і стимулювати економіку. З кожного українського товару економіка, наш бюджет, ми самі отримуємо в рази більше, ми допомагаємо собі, нашим друзям, сусідам, просто своїй країні.

Які додаткові вигоди можуть бути, окрім скорочення негативного сальдо бюджету, зростання ВВП і зростання кількості робочих місць в Україні?

Збільшення кількості інвестицій в країну західних компаній, оскільки розміщення виробництва буде привабливішим, що дозволить прискорити процес одужання економіки і зменшити розмір боргу країни.

Бути партиотами своєї країни вигідно!
comments powered by Disqus